Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Anna LewandowskaNewspix / Michał Nowak / Na zdjęciu: Anna Lewandowska

Niefortunna zagadka Anny Lewandowskiej. Internauci myśleli, że urodzi bliźniaki

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Anna Lewandowska zadała internautom zagadkę, po której pojawiły się plotki na temat jej ciąży. Żona piłkarza Bayernu Monachium szybko wyjaśniła sytuację.

W zaawansowanej ciąży jest już Anna Lewandowska. Trenerka fitness ma urodzić wczesną wiosną - najprawdopodobniej na przełomie marca i kwietnia. Na razie rodzice nie poinformowali mediów o płci drugiego dziecka, a temat ten bardzo interesuje internautów obserwujących konto żony Roberta Lewandowskiego.

Świadczy o tym choćby reakcja na zagadkę byłej mistrzyni karate. Na zorganizowanym przez siebie drugim obozie Family Camp, na którym rodzice ćwiczą wraz z dziećmi, Lewandowska zrobiła sobie zdjęcie z jedną z uczestniczek i córką Klarą. "A na zdjęciu... 5 bijących serduszek (zagadka)" - podpisała fotografię na Instastory.

Okazuje się, że Lewandowska musiała szybko wrzucić nagranie ze sprostowaniem. Internauci myśleli bowiem, że spodziewa się... bliźniaków. Tymczasem w ciąży jest po prostu jej koleżanka.

- Słuchajcie: rozwiązanie zagadki, ponieważ dostałam bardzo wiele wiadomości od was. Nie, nie spodziewam się bliźniaków. To Basia stoi koło mnie, Healthy Team się powiększa - powiedziała na filmiku.

Lewandowscy mają już córkę Klarę, która w maju tego roku skończy 3 lata.

Czytaj teżWOŚP. Licytacja "Robert Lewandowski - spotkanie i lunch" zakończona. Zwycięzca zapłaci ponad 93 tys.

Czytaj teżArmia Patrysia w walce o życie. Anna Lewandowska: Nie ma nic ważniejszego niż dziecko i jego zdrowie

ZOBACZ WIDEO: Lewandowski, Piszczek i inni ratunkiem dla Ekstraklasy? "Liczę, że po karierze wrócą i pozakładają akademie"

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL