Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Twitter

Żółta, żółta, czerwona. Trzy kartki dla brutala za jednym zamachem! (wideo)

Grzegorz Wojnarowski
Grzegorz Wojnarowski
Do niecodziennej sytuacji doszło w meczu regionalnej ligi w Anglii pomiędzy Garforth Town a Bridlington Town. Piłkarz drużyny gospodarzy Alex Low za jednym zamachem dostał od sędziego dwie żółte, a potem czerwoną kartkę.

Low najpierw brutalnie sfaulował przeciwnika pod bramką rywala. Gdy jego ofiara wciąż leżała na murawie, on już pędził pod własne pole karne. I tam również nie zamierzał oszczędzać kości graczy Bridlington - wślizgiem od tyłu powalił biegnącego z piłką gracza.

W tym momencie sędzia przerwał akcję i wymierzył Lowowi zasłużoną karę. Żółta kartka za pierwsze opisane przewinienie, żółta za drugi, a następnie czerwona. Winowajca nawet nie dyskutował i pokornie poszedł w stronę szatni.

Zapis całego zdarzenia zamieszczono na oficjalnym profilu Garforth Town na Twitterze. W ciągu doby nagranie obejrzało prawie 250 tysięcy internautów.

Bobby Madley, były zawodowy sędzia z przeszłością w Premier League, pochwalił arbitra za jego reakcję. "Doskonałe sędziowanie. Świetnie to rozwiązał, zachował się bardzo przytomnie" - napisał na Twitterze, który mecze angielskiej ekstraklasy prowadził przez pięć sezonów (2013-2018).

Dla porządku - mecz, który odbył się w sobotę, zakończył się remisem 1:1.

Czytaj także:
Dariusz Tuzimek: Mioduski odpalił "fajerwerka" w kierunku Bońka (felieton)
Puchar Anglii. "Nas tam nie będzie". Juergen Klopp o powtórce ze Shrewsbury

ZOBACZ WIDEO: Kapitalna forma Lewandowskiego. "Nadal istnieją rekordy, które Lewy może pobijać!"

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL