Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marta Linkiewicz i Kamila Smogulecka twarzą w twarzYouTube / FAME MMA / Na zdjęciu: Marta Linkiewicz i Kamila Smogulecka twarzą w twarz

FAME MMA 6. Marta Linkiewicz: Moja twarz będzie "kocia". Chciałabym pokazać coś więcej

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Podczas FAME MMA 6 dojdzie do ciekawie zapowiadającej się walki kobiet pomiędzy Martą "Linkimaster" Linkiewicz i Kamilą "Zusje" Smogulecką. - Chciałabym pokazać coś więcej niż wcześniej - mówi przed tym pojedynkiem Linkiewicz.

W trakcie drugiej konferencji przed FAME MMA 6 "Zusje" była bardzo spokojna i opanowana. Mówiła o tym, że czasem ma taką twarz, której sama się boi, podkreślając, że wie, kiedy na co może sobie pozwolić. 

 - Nie mogę się doczekać naszej walki. Nie interesuje mnie, z jaką twarzą wyjdzie do mnie "Zusje". Moja będzie taka "kocia". Jestem przygotowana na walkę w każdej płaszczyźnie - zaznaczyła z kolei Marta Linkiewicz.

Obie panie nie były za bardzo wylewne w swoich wypowiedziach. Z jednej, jak i drugiej strony biła jednak pewność siebie. - Na ten moment jestem przygotowana najlepiej na świecie. Wierzę w siebie i myślę, że to jest najważniejsze. Marta na pewno nie będzie miała ze mną łatwo - stwierdziła Kamila Smogulecka.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #43. Bartosz Fabiński wraca do klatki UFC. "Wreszcie! Kontuzja była bardzo poważna"

"Linkimaster" podkreśliła, że ma zamiar zaprezentować lepszą postawę niż podczas swoich wcześniejszych walk. - Chciałabym pokazać coś więcej niż wcześniej. Wydaje mi się, że będzie fajnie - przyznała Linkiewicz. - Marta jest na pewno na wyższym poziomie. Ja przygotowuję się w swoim rytmie - podkreśliła "Zusje".

Po konferencji Linkiewicz i Smogulecka spojrzały sobie głęboko w oczy. Było to oczywiście "face to face" z zachowaniem odpowiedniej ostrożności. Dodajmy też, że wszyscy uczestnicy wydarzenia poprzedzającego FAME MMA 6 (28 marca) byli wyposażeni w rękawiczki.

Czytaj także:
Cypis bez żadnych hamulców. Rzucił do rywala, że nosem mógłby mu wybić oko

Poważne oskarżenia na konferencji. "Mateuszek jest damskim bokserem"

Kto wygra podczas FAME MMA 6?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL