Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin El Testosteron NajmanMateriały prasowe / FAME MMA / Na zdjęciu: Marcin El Testosteron Najman

Fame MMA 6. Marcin Najman zakończył karierę, ale chwilę później wyraził chęć stoczenia pożegnalnej walki

Jakub Madej
Jakub Madej
Marcin Najman w pierwszych słowach po walce poinformował kibiców o zakończeniu kariery. Chwilę później "El Testosteron" przyznał jednak, że chętnie stoczy jeszcze jeden, pożegnalny pojedynek.

- Mówiłem to już kilka razy, ale teraz naprawdę chyba będę się z wami żegnał - takimi słowami Marcin Najman rozpoczął wywiad po walce na Fame MMA 6. Przeprowadzający rozmowę Arkadiusz Pawłowski od razu przerwał jednak 41-latkowi mówiąc, że "El Testosteron" nie może zakończyć kariery na gali, która odbyła się bez udziału publiczności. Wszystko wskazuje na to, że taki argument przekonał Marcina Najmana.

- Jeżeli zrobicie mi jakieś ładne pożegnanie, to być może jeszcze raz się skuszę. Trzeba tylko będzie zrobić odpowiedni matchmaking, żeby ten rywal nie był tak silny, jak "Bestia" - przyznał Najman, w związku z czym z pewnością możemy spodziewać się jego kolejnego występu w klatce.

Na gali Fame MMA 6 "El Testosteron" już w pierwszej rundzie został znokautowany przez Piotra Piechowiaka. "Bestia" posłał Najmana na deski potężnym ciosem, a następnie zadał kilka uderzeń w parterze, co zdecydował się przerwać sędzia.

W walkach na zasadach MMA była to piąta przegrana Marcina Najmana. Wcześniej przed czasem odprawiali go Paweł "Trybson" Trybała, Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika, Przemysław Saleta i Mariusz "Pudzian" Pudzianowski.

W klatce "El Testosteron" odniósł dwa zwycięstwa. Na PLMMA 45 poddał gilotyną w 44 sekundy Michala Dobiasa, natomiast na Fame MMA 5 ciosami odprawił Piotra "Bonusa BGC" Witczaka.

Zobacz również:
>>> Fame MMA. Kim jest "Bestia"? Piotr Piechowiak rozbił Marcina Najmana w kilkadziesiąt sekund
>>> Fame MMA 6. Marcin Najman ośmieszony, krwawe zwycięstwo Marty Linkiewicz (wyniki walk)
>>> Fame MMA 6. Wojciech Gola - Marcin Krasucki. Szybki koniec, "Rafonix" rozbity

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): Toledo brutalnie znokautowany, popis Ormanowa na ACA

Czy Marcin Najman pojawi się jeszcze w klatce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (23):

 • Johnydegun21 Zgłoś
  hahahahaha no brak slow - ''Jeżeli zrobicie mi jakieś ładne pożegnanie, to być może jeszcze raz się skuszę '' - haha co za zenujacy, bezwstydny gbur.
  • Marian Horbaczewski Zgłoś
   Pytanie, kiedy on stoczyl walke?Czy obicie mordy Najmana w ciagu 10-15 sekund jest walka.WP i te wszystkie Pole , Borki i im podobni, zapowiadaja walke roku. I co slysze bedzie walczyl Majman.
   Czytaj całość
   I przez pol roku facet przypominajacy troglodyte wyciagnietego przed chwila z jaskini , bunczucznie zapowiada , ze on zmiecie , polamie kosci i ch... wie co jeszcze zrobi z przeciwnikiem. Po czym podstawiaja mu kelnera albo przyslowiowa babcie klozetowa i 10-15 sek. i ,,wojownik" Najman nazywany przez niektorych serwatka , klepie mate , albo sedzia praerywa obijanie lba ,,wojownika"Najmana. Ja mysle , ze Najman zyskalby szacunek koni gdyby dal sobie na lbie kuc podkowy bo na szacunek wsrod koneserow walk nie ma co liczyc.
   • Salva Zgłoś
    Ci wszyscy zawodnicy powinni teraz dostać po 30tys grzywny za zgromadzenie,czy tych pseudo celebrytów nie obowiązuje prawo
    Wszystkie komentarze (23)

    Komentarze (23)

    ×
     Wszystkie komentarze (23)
     PRZEJDŹ NA WP.PL