Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ring girl podczas gali FAME MMAWP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Ring girl podczas gali FAME MMA

FAME MMA 6. Gala odbyła się w jednej z podkrakowskich miejscowości. Policja bada sprawę

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Gala FAME MMA 6 doszła do skutku pomimo zakazu organizacji imprez masowych z powodu pandemii koronawirusa. Policja na polecenie prokuratury przeprowadza czynności sprawdzające w tej sprawie.

Organizacja gali FAME MMA 6 od samego początku wzbudzała ogromne kontrowersje - więcej szczegółów TUTAJ. Impreza odbyła się pomimo zakazu zgromadzeń powyżej dwóch osób, który obowiązuje w naszym kraju ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa.

W sobotni wieczór uczestnicy FAME MMA 6 rywalizowali w studiu filmowym w jednej z miejscowości w okolicach Krakowa. Jak ustalił rmf24.pl, policja na wniosek prokuratury przeprowadziła czynności sprawdzające. Śledczy pojawili się na miejscu, gdzie ustalili, że wszystkie osoby tam przebywające - ok. kilkadziesiąt osób - przebywa w pracy.

"Funkcjonariusze usłyszeli, że odbywa się tam produkcja filmów, podczas której przekaz jest transmitowany na żywo. Mimo że nie stwierdzono złamania prawa, policja przeprowadziła czynności sprawdzające. Zebrany materiał przekazała do Prokuratury Rejonowej w Chrzanowie" - czytamy w rmf24.pl.

Przypomnijmy, że lokalizację zawodów zmieniano kilkukrotnie. Pierwotnie miały odbyć się w hali w Częstochowie. Ze względu na zakaz organizowania imprez masowych, wydarzenie przeniesiono do studia telewizyjnego. Pierwszym wyborem był Wrocław, by w ostatniej chwili przenieść galę do Katowic. Na koniec okazało się, że areną FAME MMA 6 była podkrakowska miejscowość.

Zobacz:
Fame MMA 6. Maciej Szumowski: Podziwiam organizatorów. Dopięli swego (komentarz)

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL