Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / kswmma.com

Martin Lewandowski ostro o gali Fame MMA 6. "Sami się przyznali, że nie są sportem"

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Martin Lewandowski zaatakował organizację Fame MMA, która pomimo pandemii koronawirusa w miniony weekend zrobiła galę. - Po tym wirusie może się wyleczymy z tej głupoty - mówi szef KSW.

Do samego końca ważyły się losy gali Fame MMA 6. Organizatorzy najpierw mieli problem, by znaleźć studio, w którym będą się odbywać walki. Gdy już się udało, to na miejsce przyjechała policja. Ostatecznie impreza doszła do skutku.

Nie wszystkim się to spodobało. Popularne są głosy, że w dobie pandemii koronawirusa federacja Fame MMA powinna odpuścić. Tak uważa Martin Lewandowski, który w programie "W narożniku" portalu mmarocks.pl ostro zaatakował szefów organizacji.

- Jeśli chodzi o dymanie wszystkich przepisów, to my nie dymaliśmy. My się zastosowaliśmy do tego i ja się cieszę, że w końcu sami się przyznali, że nie są sportem. Kategorię chyba w KRS pozmieniali, więc to jest jedyny chyba plus tej całej sytuacji - mówi szef KSW.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Urubko pokazuje, co robić podczas epidemii koronawirusa

- Drugim plusem, jest to, że po tym wirusie może się wyleczymy z tej głupoty, bo jeżeli wszystkie najpoważniejsze, światowe organizacje odwołują, dostosowują się do pewnych zaleceń wszystkich możliwych organizacji rządowych i pozarządowych, traktując ten temat poważnie, to federacja Fame nie tylko wykazała się szczytem nieodpowiedzialności. To też pewien obraz desperacji. Jeśli kogoś wyganiają z miejsc, a oni po prostu biegają, to jest desperacja i frajerstwo dekady - dodaje.

Lewandowski przypomina, że organizacja gali w studiu nie jest wymysłem Fame MMA, bo także KSW i inne federacje miały takie plany. Ostatecznie wszyscy wycofali się z tego pomysłu, a jedynym wyjątkiem była organizacja, która robi walki celebrytów.

Fame MMA. Marcin Najman ostro skrytykowany przez Tomasza Adamka. "Plami sport" >>

Fame MMA 6. Fani zarzucali "Zusje" branie narkotyków. Celebrytka rozwiała wątpliwości >>

Czy gala Fame MMA 6 powinna się odbyć?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL