Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Agnieszka RadwańskaMateriały prasowe / Wojciech Figurski / MG Camp / Na zdjęciu: Agnieszka Radwańska

Tenis. Agnieszka Radwańska zrobiła porządek w komputerze. Pokazała zdjęcie

Marek Bobakowski
Marek Bobakowski
Najlepsza polska tenisistka ostatnich lat oczekuje na przyjście pierwszego dziecka. Mając sporo czasu, spędzając go w domu postanowiła uporządkować zdjęcia w swoim komputerze. Efekt?

W listopadzie 2018 roku Agnieszka Radwańska zakończyła zawodową karierę (TUTAJ więcej szczegółów >>). Od kilkunastu miesięcy robi to, na co nie miała czasu jeżdżąc na kolejne turnieje, spędzając cały swój czas w hotelach i na lotniskach. 

Kilka tygodni temu nasza była tenisistka pochwaliła się piękną informacją - że jest w ciąży (TUTAj przeczytasz więcej >>). Obecnie więc spędza czas w domu (głównie z powodu epidemii koronawirusa), odpoczywa, przygotowuje się do roli matki.

Aby zabić nudę postanowiła posprzątać... komputer. - Tym razem porządki w komputerze - napisała na instagramie i zamieściła takie zdjęcie.

Fotografię opatrzyła hashtagami: #znalezione, #starafotka, #fajnapamiątka. One jasno wskazują na to, że zdjęcie jest archiwalne.

Przy okazji Radwańska jeszcze raz nam przypomniała, że powinniśmy w obecnej sytuacji zostać w domach. Zamieściła na końcu wpisu: #dalejwdomu, #bądźmyrozważni.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Można zazdrościć Milikowi widoków podczas treninguZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy doczekamy się w ciągu 10 lat zawodniczki, która przebije sukcesy Agnieszki Radwańskiej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL