Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin NajmanWP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Marcin Najman

Marcin Najman: Jestem przekonany, że wygrałbym z Tomaszem Adamkiem w MMA

Jakub Madej
Jakub Madej
Marcin Najman w programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym śmiało stwierdził, że pokonałby Tomasza Adamka w MMA. "El Testosteron" jest również otwarty na sparing za "zamkniętymi drzwiami".

- Ja nie tylko wyzwałbym Tomka w MMA, tylko ja jestem przekonany, że ja bym z nim wygrał w MMA. Tomasz Adamek nie ma pojęcia o MMA - zaczął swoją wypowiedź Marcin Najman (15-6, 11 KO) w "Hejt Parku" na Kanale Sportowym.

"El Testosteron" nie ujmował jednak klasy pięściarskiej Tomaszowi Adamkowi (53-6, 31 KO). Zawodnik z Częstochowy jasno stwierdził jednak, że "Góral" nie ma żadnego pojęcia o mieszanych sztukach walki.

- Tomasz Adamek był genialnym bokserem. Niestety człowiekiem małym. Ale on nie ma pojęcia o MMA. O ile "Bestia" to człowiek, który jeździł na zawody grapplingowe i z tą swoją siłą fizyczną ma takie predyspozycje, żeby w tym parterze walczyć, to Tomasz Adamek jest drobnej budowy i uważam, że w MMA nie tylko ze mną by przegrał, ale też z wieloma zawodnikami, którzy mają coś do czynienia z MMA - kontynuował "El Testosteron".

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): Toledo brutalnie znokautowany, popis Ormanowa na ACA

Marcin Najman na koniec rzucił wyzwanie Adamkowi, z którym byłby chętny stoczyć nawet sparing za zamkniętymi drzwiami, bez publiczności.

- Jeżeli Tomasz Adamek wyraziłby kiedyś ochotę przy tej naszej dyskusji i chciałby na przykład spróbować się, to ja jak najbardziej tak. Ale powiem więcej, nie chodzi nawet o walkę. Jeżeli Tomek chciałby kiedyś przy zamkniętych drzwiach posparować w MMA, to ja również jestem bardzo otwarty na to. Nikt nie musi znać rezultatu - zakończył Najman.

Ostatni raz 41-latek w klatce pojawił się 28 marca na gali Fame MMA 6. Już w pierwszej rundzie został wtedy pokonany przez Piotra "Bestię" Piechowiaka.

Zobacz także:
>>> Fame MMA. Marcin Najman: Ja się do sportu już nie nadaję
>>> Fame MMA 6. Rekordu sprzedaży PPV nie było. Organizatorzy jednak zadowoleni
>>> Fame MMA. Kolejna gala również w studiu. "Zanim sytuacja się wyprostuje"

Kto wygrałby walkę na zasadach MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

 • yes Zgłoś
  Swoją walkę przegrał i teraz szuka kogoś z innych miejsc w sporcie. Może pokazałby, że jest lepszy na przykład od piłkarza, kierowcy wyścigowego albo rzucającej młotem.
  • Pan Tragacik Zgłoś
   Typowe prowokowanie i szukanie dobrej kasy za ostatnią walkę. Nawet gdyby mieli powycierać Panem Najmanem matę. Wstyd!!!
   • Pan Tragacik Zgłoś
    Ale oczywiście całe pieniążki z pożegnalnej walki na cel charytatywny?! Przecież liczy się już tylko to, żeby się pożegnać fajnie z fanami no nie? A poza tym - już tyle razy nabił
    Czytaj całość
    Pan publikę w butelkę dla kasy, że chyba pieniążków już dosyć? Moim skromnym zdaniem i tak za dużo jak za tak marną pracę... Św. pamięci Pan Jerzy kulej w grobie się przewraca... To był WOJOWNIK a nie BAJKOKLETA...
    Wszystkie komentarze (11)

    Komentarze (11)

    ×
     Wszystkie komentarze (11)
     PRZEJDŹ NA WP.PL