Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zbigniew BoniekAgencja Gazeta / Jan Rusek / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

Koronawirus. Zbigniew Boniek, a także Wojciech Szczęsny z żoną dziękują medykom

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
- Jesteście wspaniali - zwrócił się do medyków Zbigniew Boniek. O godz. 17:00 wyszedł na balkon i bił brawo pracownikom służby zdrowia. Podobnie jak Marina i Wojciech Szczęśni.

- W każda niedzielę o godz. 17:00 łączymy się w owacjach dla lekarzy i całej służby zdrowia - powiedziała Marina Łuczenko w nagraniu opublikowanym na Instagramie. - W ten sposób pokazujemy wdzięczność tym, którzy w tym tragicznym czasie ryzykują własne zdrowie, żeby ratować życie innych - dodał Wojciech Szczęsny.

Para zamieściła krótki filmik na Instagramie kilka minut po godz. 17:00. W ten sposób chce wyrazić uznanie dla lekarzy, którzy ciężko pracują w placówkach medycznych. "Owacje dla służby zdrowia" to akcja, w której by wziąć udział, wystarczy otworzyć okno, wyjść na balkon i oklaskami podziękować wszystkim osobom pracującym przy walce z pandemią.

Dołączył się do niej również prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. - Owacje dla służby zdrowia! Nie robię tego dlatego, że to taka akcja, ale czuję w sercu, że wam się to należy. Jesteście wspaniali! - mówi Zbigniew Boniek.

Przypomnijmy, że w związku z pandemią koronawirusa zatrzymał się świat sportu. Wstrzymano wszystkie rozgrywki piłkarskie, nie tylko w Polskie. Sam Szczęsny kilka dni temu wrócił do Polski samochodem. Nie miał innego wyboru, bo loty zostały wstrzymane. Teraz odbywa obowiązkową 14-dniową kwarantannę. 


Czytaj też:
Koronawirus. Anna i Robert Lewandowscy przekazali pieniądze na szpital w Tychach
Koronawirus. UEFA zdementowała. Nie ma jeszcze daty ostatecznego zakończenia sezonu

ZOBACZ WIDEO: Jak piłka nożna będzie wyglądać po epidemii koronawirusa? "To bardzo poważnie zachwieje klubami"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL