Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin El Testosteron NajmanMateriały prasowe / FAME MMA / Na zdjęciu: Marcin El Testosteron Najman

Fame MMA. Wojna słowna trwa. Marcin Najman w ostrych słowach o Tomaszu Adamku

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Marcin Najman chce, żeby to Tomasz Adamek był jego rywalem w pożegnalnej walce w karierze i nie przebiera w słowach. - Adamka bym szybko obalił i ubił w parterze jak dzieciaka - ostro zapowiedział "El Testosteron".

Wojna słowna między Tomaszem Adamkiem, a Marcinem Najmanem trwa w najlepsze. Po ostatniej walce "El Testosterona" w Fame MMA (przegrana z Piotrem Piechowiakiem) "Góral" na łamach "Super Expressu" ostro skrytykował Najmana. 

- Uważam, że plami sport. Lepiej by zrobił, jakby występował w cyrku. Biorąc udział w takich imprezach, naciąga fanów, wychodzi by dostać wypłatę (...). Marcinowi najwyraźniej nie chce się iść do pracy i zarabiać na życie jak przeciętny śmiertelnik - powiedział (więcej TUTAJ). 

Teraz głos zabrał Najman. Na łamach "Faktu" nie przebierał w słowach. - Szanuję Adamka jako mistrza boksu, ale jest niestety małym człowiekiem. Wypowiada się, jakby był błogosławiony, a do świętego mu bardzo daleko. Zaczepiając mnie, bada rynek. Uwielbia pieniądze. Szuka wielkiej wypłaty w Fame MMA - powiedział. 

Być może wojna słowna między zainteresowanymi zakończy się w klatce. Przede wszystkim Marcin Najman chce, żeby jego ostatnim rywalem w karierze był właśnie Tomasz Adamek. "El Testosteron" jest również przekonany, że wygrałby pojedynek z "Góralem" na gali Fame MMA. 

- Bokserzy nie trenujący MMA są bez szans - podkreślił dla "Faktu" Najman i w mocnych słowach dodał: - To że dałem się trafić w ostatnim pojedynku w stójce nie zmienia faktu, że Adamka bym szybko obalił i ubił w parterze jak dzieciaka. To nie ja zacząłem tę wojenkę, ale ja ją skończę. Zwycięsko.

Czytaj także: Marcin Najman zdradza kulisy gali Fame MMA 6. "Zajechało mnóstwo radiowozów"

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Małachowski opowiedział o treningach w kwarantannie. "Nie ma odpuszczania. Chcę się przygotować do IO"

Też jesteś zdania, że Marcin Najman bez problemów pokonałby Tomasza Adamka w walce w formule Fame MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (30):

Wszystkie komentarze (30)

Komentarze (30)

×
    Wszystkie komentarze (30)
    PRZEJDŹ NA WP.PL