Najnowsze Wyniki/Kalendarz
trybuna główna stadionu CracoviiWP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: trybuna główna stadionu Cracovii

Pomimo koronawirusa Cracovia kultywuje tradycję. Tym razem święconka przez internet

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Epidemia koronawirusa sprawia, że wszelkie wydarzenia, na których dochodzi do gromadzenia się ludzi są odwoływane. Nie inaczej musiało stać się z tradycyjnym święceniem pokarmów na stadionie Cracovii. Klub jednak stara się zapewnić alternatywę.

"Zapraszamy wszystkich w samo południe Wielkiej Soboty do śledzenia naszych mediów społecznościowych oraz strony www. Choć w obecnej sytuacji nie możemy się spotkać jak zawsze, nie zapominamy o istocie świąt Wielkiej Nocy. Mimo trwających ograniczeń, w ten wyjątkowy czas bądźmy wszyscy razem. Odpowiedzialnie pozostańmy w domach, lecz połączmy się w to tradycyjne, wielkosobotnie południe" - możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubowej.

Ceremonię poprowadzić ma ksiądz infułat dr Dariusz Raś, proboszcz Bazyliki Mariackiej i kapelan Cracovii. 

- Połączymy się również z prezesem klubu, profesorem Januszem Filipiakiem, który przebywa aktualnie w Szwajcarii. Złoży życzenia świąteczne sympatykom naszego klubu – powiedział nam rzecznik prasowy Cracovii, Przemysław Staniek.

Czytaj także:
Bundesliga. Oficjalnie: Bruno Labbadia nowym trenerem Herthy Berlin
Transfery. Kolejny chętny na Philippe'a Coutinho. Brazylijczyk może zagrać w PSG

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL