Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin NajmanNewspix / Marcin Szymczyk / Na zdjęciu: Marcin Najman

Marcin Najman nie odpuszcza Tomaszowi Adamkowi. Odpowiedział na mocne słowa "Górala"

Jakub Madej
Jakub Madej
Wymiana słów pomiędzy Najmanem a Adamkiem trwa w najlepsze. "El Testosteron" nie zamierza odpuszczać "Góralowi" po tym, jak ten nazwał zawodnika Fame MMA "klaunem".

W rozmowie z "Faktem" Tomasz Adamek stanowczo odmówił przyjęcia jakiejkolwiek propozycji stoczenia pojedynku z Marcinem Najmanem. - Nie interesuje mnie walka z Najmanem, bo to nie jest sportowiec, lecz zwykły klaun, który szkodzi polskiemu sportowi. Wydaje mu się, że potrafi walczyć, ale jest tylko parodystą. Powinien już dawno odejść ze sportu. Za żadne pieniądze nie skuszę się na walkę z nim. Nie dam mu tej szansy. Wyjdę do ringu na parę pożegnalnych rund w boksie z rywalem, który potrafi walczyć - powiedział "Góral".

Słowa te wyraźnie zdenerwowały "El Testosterona", który odpowiedział Adamkowi za pośrednictwem Instagrama.

"Tomaszu Adamku, to ty zacząłeś, a co do epitetów, które wysunąłeś w moim kierunku odpowiadam: 1. Klaunem stałeś się podczas swojej "kampanii wyborczej", 2. Idiotą, jak postulowałeś ojca Rydzyka na prezydenta Polski, 3. A świnią po tym, jak potraktowałeś Andrzeja Gołotę" - napisał Najman.

Marcin Najman w 2020 roku ma stoczyć ostatnią, pożegnalną walkę. Jego rywalem prawdopodobnie będzie Kajusz "Don Kasjo" Życiński, jednak ostatnie dni jasno pokazują, z kim 41-latek z Częstochowy wolałby skrzyżować rękawice.

Zobacz również:
Wojna słowna trwa. Marcin Najman w ostrych słowach o Tomaszu Adamku
Marcin Najman zapowiada galę z Rekowskim, Piątkowską, Koprowskim i Opalachem. "Nie zostawię was z tym wszystkim"

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Małachowski opowiedział o treningach w kwarantannie. "Nie ma odpuszczania. Chcę się przygotować do IO"

Czy chciałbyś zobaczyć walkę Adamka z Najmanem na zasadach MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (20):

 • qazaq Zgłoś
  Obaj siebie warci. Powiedziałbym, że Najman to nawet inteligentniejszy człowiek, ale za to beznadziejny sportowiec.
  • Baho Zgłoś
   Nie przepadam za Najmanem,ale trzeba przyznać obiektywnie ,że w 3 pkt. Adamka wypunktował idealnie trafnie... Adamek wykorzystał dawnego przyjaciela Gołotę,do drabinki kariery,bez
   Czytaj całość
   Andrzeja Gołoty nigdy nie byłoby Adamka,szkoda tylko,że poświecił przyjaźń... Pochodzę z gór z Limanowej w naszych stronach ,to sprawa honorowa i nie szanuje się takich typów. Z wyborami hasła "do przodu i alleluja"nikt nie kupił...Pośmiewisko... szkoda,że Najman w ogóle jeszcze wychodzi o ringu,ale Adamka słownie znokautował ;) Wesołych Świąt dla Wszystkich,Zdrowia i spokoju !
   • Romuald Kasprzyk Zgłoś
    Beznadziejna karykatura z tego Najmana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Wszystkie komentarze (20)

    Komentarze (20)

    ×
     Wszystkie komentarze (20)
     PRZEJDŹ NA WP.PL