Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Anna Lewandowska Newspix / Aleksander Majdanski / Na zdjęciu: Anna Lewandowska

Cztery zdjęcia brzucha. Anna Lewandowska zamieściła osobisty wpis

KW
Anna Lewandowska na swoim kanale na Instagramie zamieściła bardzo osobisty wpis. Żona kapitana reprezentacji pokazała, jak zmieniało się jej ciało w trakcie i po ciąży.

"Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta, ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fizyczność przed i w trakcie ciąży" - napisała na Instagramie Anna Lewandowska.

Trzy tygodnie temu Lewandowska urodziła drugą córkę, Laurę. Żona Roberta Lewandowskiego szybko wróciła na siłownię, by zadbać o formę po narodzinach dziecka. Powrót do formy nie zajął jej dużo czasu. Tak samo było podczas pierwszego porodu.

"Ciało kobiety może wiele! I niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda" - przyznała Lewandowska.

Lewandowska to jedna z najpopularniejszych trenerek personalnych. Cieszy się dużą sympatią wśród Polaków, a z jej programów i aplikacji korzysta wiele osób. Dla nich Anna Lewandowska jest wzorem do naśladowania.

Anna i Robert Lewandowscy mają dwie córki - Klarę i Laurę. W przeszłości Lewandowska reprezentowała Polskę w karate.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta... ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fiz. przed i w trakcie ciąży. Mam nadzieje, że mi się to udało. Ciało kobiety może wiele! ... i niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda Zapraszam na bloga www.hpba.pl ____ 1. zdj. 8 m-c w pierwszej ciąży 2. zdj. 12 miesięcy po porodzie 3. zdj. 8 m-c w drugiej ciąży 4. zdj. 17 dni po porodzie __________ I thought for a long time about posting such a personal post ... but I would like to convince anyone who has any doubts about the importance of physical activity before and during pregnancy Pictures at the top are from the first pregnancy with Klara, and photos below are from the second pregnancy with Laura. 1. 8th month 2. 12 months after 3. Around the 8th month 4. 17 days after delivery ——— #pregnant #women #annalewandowska #ftmon #pregnantworkout #pregnency #dietandtrainingbyann #halthyplanbyann

Post udostępniony przez (@annalewandowskahpba)

Zobacz także:
Bundesliga. Artur Wichniarek: W Niemczech jest głośno o Lewandowskim. Jest w stanie pobić rekord wszech czasów
Transfery. Reca za Rybusa? Sensacyjne wieści z Rosji

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Robert Lewandowski założył maseczkę i... popełnił błąd. Celowo

na Facebooku.

Komentarze (16):

 • Jan Kozietulski Zgłoś
  Słynny tzw. "redaktor" - Kołodziejczyk - ile ma IQ? Informacje światowego, sportowego portalu sf wpCIK prosto z olimpiady? Nie, z oddziału zamkniętego? Nie, z zoo? Nie, prosto z
  Czytaj całość
  festiwalu folklorystycznego Kurpiów.Bobkowa lewaty[...]a z przetrzepanym przez uprawianie karate wypełnieniem czaszki, magistra od fikołków, propagatorka „paszy bezglutenowej” opowiada na lewo i prawo o ochronie życia prywatnego. I dlatego z Bobkiem molestują i prowadzą stalking wobec internautów informacjami o swoim folklorystycznym życiu. Ile IQ trzeba mieć, żeby rozumieć sens swoich deklaracji? Monetyzowanie z ostatnich miesięcy grubego brzucha i obecnie osobników niedawno wyjętych z brzucha tej ww. Gdzie jest Jugendamt w Muenchen, gdzie rzecznik praw dziecka i gdzie bojownik praw obywatelskich, niejaki Bodnar? Kabaret. Kabaret dla ubogich intelektualnie. Była "gadzinówka", jest "wpcikówka"? Kto jest kierownikiem tej bulwarówki dla elity intelektualnej na miarę ……Bobka, Bobkowej i przychówków? BOBKOWO LEWATYWO[...]O - NIECH POKAŻE WYNIKI BADAŃ U LEKARZA "OD GŁOWY"! CZAS ZAMKNĄĆ ODDZIAŁY ZAMKNIĘTE Z ZAŁOŻENIA!
  • Ralph Kopcewicz Zgłoś
   Twarz jak lampucera z Brzeskiej,cyc oklaply jak u 70-letniej babci,tylko pare zer po przecinku na koncie w banku,wszystko ...cala pasztetowa...vel bobkowa.
   • Ralph Kopcewicz Zgłoś
    Tzeba przyznac.....jest piekna !!!....noca,przykryta gazeta,moze jakis oblakany by na nia wsiadl,daje 50/50.
    Wszystkie komentarze (16)

    Komentarze (16)

    ×
     Wszystkie komentarze (16)
     PRZEJDŹ NA WP.PL