Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Neymar Getty Images / Shaun Botterill / Na zdjęciu: Neymar

Matka Neymara wróciła do dużo młodszego chłopaka. Piłkarz akceptuje ten związek

MD
Media donoszą, że matka Neymara Nadine Goncalves znów jest w związku z Tiago Ramosem, który jest od niej młodszy o blisko 30 lat. Piłkarz PSG, a zarazem reprezentant Brazylii akceptuje ten związek.

Informacje o tym, ze matka Neymara rozstała się z chłopakiem młodszym o blisko 30 lat obiegły świat pod koniec kwietnia. Teraz okazuje się, że Nadine Goncalves i Tiago Ramos znów są razem. 

"The Sun" podaje, że 52-letnia kobieta nie tylko ponownie związała się z 23-latkiem, ale nawet wynajmuje mu mieszkanie w Sao Paolo, by mógł być bliżej niej. 

Przypomnijmy, że do kwietniowego rozstania tej pary miało dojść przez to, że matka Neymara dowiedziała się, że jej ukochany spotykał się wcześniej z różnymi mężczyznami. 

Wygląda na to, że Nadine Goncalves postanowiła o wszystkim zapomnieć. Teraz chce ponownie dzielić szczęście z Tiago Ramosem. 

Dodajmy, że pod pierwszym zdjęciem 52-latki z młodym chłopakiem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jeden z nich zamieścił sam Neymar. 

"Bądź szczęśliwa mamo - kocham cię" - napisał wówczas Brazylijczyk, który na co dzień broni barw Paris Saint-Germain. Brytyjskie media nie mają złudzeń. Twierdzą, że w ten sposób zaaprobował związek Nadine ze zdecydowanie młodszym Tiago.

Czytaj także:
- Bundesliga. Artur Wichniarek: Piątek nadal numerem dwa w hierarchii. Nikt już nie dogoni Bayernu (WYWIAD)

- 5-latka jeździ na rowerze i zbiera pieniądze. Zachwycony David Beckham wysłał jej filmik 

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piłkarz Barcelony po raz drugi zostanie ojcem

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL