Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Justyna Zięcina Facebook / Justyna Zięcina / Na zdjęciu: Justyna Zięcina

Prześmiewczy wpis polskiej bikini fitnesski. Pisze o pieniądzach z tarczy antykryzysowej na wódkę

MD
Polska bikini fitnesska Justyna Zięcina opublikowała na Facebooku prześmiewczy wpis. Pisze o swoich przeżyciach z ostatnich dni, a na koniec zastanawia się, czy znalazłyby się jakieś środki z tarczy antykryzysowej na... wódkę dla sąsiadów.

Justyna Zięcina to wicemistrzyni Polski i świata w bikini fitness. W czwartek sportsmenka zaskoczyła wpisem na Facebooku. Śmiało można go nazwać prześmiewczym.

"Implant trochę spadł, ale jeszcze coś tam się uchowało. Mój powrót na siłownie - nie był taki, jakbym sobie życzyła. Po pierwsze ciężko mi się tam teraz odnaleźć. Po drugie - jestem zażenowana sama sobą, ciężary niewyobrażalnie poszły w dół" - napisała Zięcina.

Późniejsza część posta jest równie ciekawa. "Spadek formy wypracowanej latami, mieszkanie do remontu, kasy ni ma, relacje z sąsiadami napięte za tłuczenie się i sapanie od 6 rano" - dodała (pisownia oryginalna). 

ZOBACZ WIDEO: Znany specjalista ostro o powrocie kibiców na stadiony. "Może nas czekać ogromny wzrost zachorowań"

Największym humorem popisała się pod koniec wpisu. Polska bikini fitnesska zaczęła się zastanawiać, czy jest szansa na uzyskanie jakichś środków z tarczy antykryzysowej na... wódkę dla sąsiadów.

"Może znajdzie się jakieś rozwiązanie tarczy antykryzysowej, dla takich jak ja? Chociaż na wódkę dla sąsiadów, plis" - podsumowała Justyna Zięcina. 

 

Czytaj także:
- Marius Lindvik wykorzystał przerwę. Zatrudnił się przy robotach drogowych
- Ewa Piątkowska w dobrej formie przed piątkową walką. "Nowa waga, nowa ja"

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL