Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krystian Pudzianowski Materiały prasowe / Fight Exclusive Night / Na zdjęciu: Krystian Pudzianowski

MMA. Krystian Pudzianowski przekazał ważne słowa. "Szybka rehabilitacja i wracamy do roboty"

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Krystian Pudzianowski opublikował nowe zdjęcie na Instagramie, z którego wynika, że będzie dalej walczył w klatce. "Czas wracać do normalności i treningów. Szybka rehabilitacja i wracamy do roboty" - napisał brat Mariusza Pudzianowskiego.

Krystian Pudzianowski zaliczył falstart w FEN - w swojej debiutanckiej walce przegrał z Piotrem Szeligą. Taki rezultat to duża niespodzianka. Brat Mariusza był faworytem tego starcia, ale zabrakło mu sił.

Nie był w stanie wyjść do trzeciej rundy i zrezygnował z dalszej rywalizacji. Piotr Szeliga też był skrajnie wycieńczony, ale mimo wszystko zachował więcej energii, dzięki czemu wygrał.

Pudzianowski opublikował na Instagramie nowe zdjęcie, pod którym przekazał fanom ważne słowa. Z postu wynika, że zawodnik będzie dalej walczył w klatce.

ZOBACZ WIDEO: MB Boxing Night 7. Kamil Łaszczyk czeka na walkę o pas. "Wezmę każdą"

"Czas wracać do normalności i treningów. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Szybka rehabilitacja i wracamy do roboty" - napisał brat Mariusza Pudzianowskiego.

Szef organizacji FEN, Paweł Jóźwiak, zapowiedział, że Pudzianowski będzie toczył kolejne walki w klatce. "Jesteśmy dogadani na dłużej. Nikogo nie skreślam" - mówił w rozmowie z Super Expressem.

Czy Krystian Pudzianowski powinien dalej walczyć w klatce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL