Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam Kownacki Getty Images / Michael Owens / Na zdjęciu: Adam Kownacki

Światowy Dzień Psa. Adam Kownacki wspomina czworonoga. Wzruszający wpis

MD
W Światowy Dzień Psa Adam Kownacki opublikował wzruszający wpis. Wspomina w nim swojego czworonoga i dziękuje mu m.in. za bezwarunkową miłość. Internauci współczują polskiemu pięściarzowi straty pupila.

"Wszystkie psy idą do nieba. Dziękujemy za bycie najlepszym przyjacielem człowieka i bezwarunkową miłość. Będziemy tęsknić, kochany" - napisał na Instagramie Adam Kownacki, publikując jednocześnie zdjęcie ze swoim pupilem.

Czuć, że polski pięściarz jest bardzo mocno poruszony stratą czworonoga. W smutku łączy się z nim wielu internautów, którzy przesyłają słowa wsparcia w komentarzach pod wzruszającym postem.  

Kownacki opublikował ten wpis w Światowy Dzień Psa. To święto obowiązuje w kalendarzu od 2007 roku. Jest bez wątpienia doskonałą okazją, by pomyśleć o relacjach ze swoimi ukochanymi czworonogami.

Pięściarz z pewnością z niecierpliwością czeka na powrót do ringu. Tym bardziej, że w swoim ostatnim pojedynku, tuż przed nadejściem pandemii koronawirusa, przegrał przez TKO z Finem Robertem Heleniusem. To jego jedyna porażka w walkach zawodowych.

Czytaj także:
- Wymowny komentarz Diego Simeone ws. decyzji trenera Barcelony. "Nie mam słów"
- SSC Napoli znalazło następcę Arkadiusza Milika. To 21-letni Nigeryjczyk 

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): zobacz najlepsze akcje z gali EFM 3!

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL