Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan East News / PIOTR FOTEK/REPORTER / Na zdjęciu od lewej: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Rodzinna wycieczka Radosława Majdana. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

RC
Radosław Majdan stracił głowę dla swojego pierwszego dziecka. Były piłkarz przeżywa każdą chwilę z Henrykiem. Nawet jazda autem sprawia mu frajdę.

Henryk urodził się kilka tygodni temu i od razu cały świat zaczął kręcić się wokół niego. Trudno się dziwić, bo jest to pierwsze dziecko Radosława Majdana. Wraz z Małgorzatą Rozenek starali się o potomstwo od dłuższego czasu.

Syn jest tematem numer jeden na Instagramie byłego reprezentanta Polski. Bramkarz dzieli się z fanami każdą chwilą ze swoim potomkiem. Tym razem była to rodzinna podróż samochodem.

"Henio #dzidziuśmajdana jak każdy niemowlak uwielbia jazdę samochodem, a pod okiem Mamusi czuje się najbezpieczniej" - pisze Majdan na Instagramie.

Wielu internautów jednak zganiło byłego piłkarza, a konkretnie jego żonę. Chodzi o pasy, bo Małgorzata Rozenek nie ma ich zapiętych, co jest niebezpieczne. Obrońcy jednak odpowiadają, że nie ma pewności, że rodzina była w trakcie jazdy.

Szczęśliwy Radosław Majdan. "Piękne popołudnie z moimi synkami" >>

"Zawsze mają tematy do rozmów". Radosław Majdan jako super tata (foto) >>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Georgina Rodriguez na snopie siana


na Facebooku.

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL