Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej Anna i Robert Lewandowscy Instagram / annalewandowskahpba / Na zdjęciu od lewej Anna i Robert Lewandowscy

Anna Lewandowska zapowiada trening z mężem. Robert już pręży muskuły. "Robimy formę"

MD
Robert Lewandowski wybrał się na urlop z rodziną. Podczas upragnionych wakacji ze swojego nowego projektu "Fighter Challenge" nie rezygnuje jego żona Anna. W środę państwo Lewandowscy potrenują wspólnie.

Anna Lewandowska rzuciła wyzwanie internautom. Każdego dnia zachęca ich do wspólnego trenowania w ramach "Fighter Challenge". Razem z nią ćwiczą również różne popularne osoby, m.in. Katarzyna Zielińska, Krzysztof "Jankes" Jankowski czy Zofia Zborowska.

W środę o godzinie 18:30 u boku Anny formę szlifować będzie jej mąż Robert. Transmisja z treningu będzie dostępna w mediach społecznościowych sportsmenki. 

W zapowiedzi kolejnej odsłony "Fighter Challenge" najlepszy polski piłkarz pręży muskuły. "Robimy formę" - mówi dumnie Robert, wspominając o treningu na plaży.

"Lewy" pręży muskuły przed treningiem z żoną (źródło: instagram.com/annalewandowskahpba)
Państwo Lewandowscy przebywają obecnie na urlopie. Mimo to Anna absolutnie nie zamierza zawieszać swojego projektu "Fighter Challenge". Pamięta o tym, by również podczas wakacji troszczyć się o swoją formę i aktywizować przy tym internautów.

Anna i Robert póki co nie zdradzili, gdzie wypoczywają. W mediach społecznościowych prezentują wyłącznie fotografie z wakacji. Polski piłkarz nabiera energii przed kolejnymi wyzwaniami - w sierpniu powalczy z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów.

Czytaj także:
Justyna Kowalczyk zniesmaczona wypowiedzią Andrzeja Dudy o szczepionkach. "Ręce opadają"

Agnieszka Radwańska w ciążowej sesji. Zobacz kolejne świetne zdjęcie

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: kapitalna sztuczka Lewandowskiego na treningu Bayernu!

na Facebooku.

Komentarze (4):

 • Jan Kozietulski Zgłoś
  Niech się Kapusta nie odważy PONOWNIE dopuścić do usunięcia mojego panegiryku na część mistrzów inteligencji wg standardów bobkowych.Zgłaszam "odważnego" MD - z
  Czytaj całość
  ministerstwa molestowania internautów Bobkami lewaty[...]a z brukowca sfwCIK do księgi Guinnessa w kategorii kryptoredaktorek sportowy.Prosto z zoo z wybiegu szympansów? Nie, prosto z festiwalu folklorystycznego Kurpiów. Bobek lewaty[…]a z WAGiną i przychówkiem. Bobkowa lewaty[...]a z przetrzepanym przez uprawianie karate wypełnieniem czaszki, magistra od fikołków, propagatorka „paszy bezglutenowej” opowiada na lewo i prawo o ochronie życia prywatnego. I dlatego z Bobkiem molestują i prowadzą stalking wobec internautów informacjami o swoim folklorystycznym życiu. Ile IQ trzeba mieć, żeby rozumieć sens swoich deklaracji? Monetyzowanie z ostatnich miesięcy grubego brzucha i obecnie osobników niedawno wyjętych z brzucha tej ww. Gdzie jest Jugendamt w Muenchen, gdzie rzecznik praw dziecka i gdzie bojownik praw obywatelskich, niejaki Bodnar? Kabaret. Kabaret dla ubogich intelektualnie. Była "gadzinówka", jest "wpcikówka"? Kto jest kierownikiem tej bulwarówki dla elity intelektualnej na miarę ……Bobka, Bobkowej i przychówków? Niejaki Kołodziejczyk? Podobno obecnie słynny arystokrata, o adekwatnym do pozycji społecznej nazwisku, Kapusta.
  • KoronaMKS ZAJĄCOUT Zgłoś
   Przestańcie już o tej LewandOOfskiej pisać, ona w przeciwieństwie do Roberta od 7 lat nie jest żadnym sportowcem tylko człowiekiem żyjącym Instagramem i innymi blogami, żal jej jednym
   Czytaj całość
   słowem.
   • Miglanc667 Zgłoś
    Żenada, typowa dla tego pseudoportalu.
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL