Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Witalij Kliczko Getty Images / STR/NurPhoto / Na zdjęciu: Witalij Kliczko

Syn Witalija Kliczki rośnie jak na drożdżach. Już przerósł wujka Władimira (foto)

MD
Witalij Kliczko opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, które w zasadzie nie wymaga żadnego komentarza. Widać na nim, że jego syn jest już wyższy od Władimira Kliczki, co można potraktować jako wyczyn.

Władimir Kliczko mierzy 198 centymetrów. Kto by więc pomyślał, że przerosnąć go może... 15-letni chłopak. Max, syn Witalija Kliczki, pokazał, że jednak można. Na zdjęciu opublikowanym przez jego ojca widać, że jest wyższy od wujka o kilka centymetrów.

"Mój najmłodszy syn już wyprzedził mojego młodszego brata. Póki co pod względem wzrostu" - w ten sposób opisywane zdjęcie skomentował Witalij.

Ojciec Maxa z pewnością wierzy, że chłopak będzie kontynuował rodzinną tradycję i w przyszłości zostanie pięściarzem, który będzie święcić wiele sukcesów, co sprawi, że prześcignie Władimira nie tylko pod kątem wzrostu, ale i ze względu na osiągnięcia.

Warto odnotować, że najmłodszy syn Witalija Kliczki (ma też drugiego syna i córkę - przyp. red.) nosi imię Max na cześć Maxa Schmellinga. To były niemiecki mistrz świata kategorii ciężkiej.

Bracia Kliczko to byli mistrzowie świata. Władimir ogłosił zakończenie kariery w 2017 roku, natomiast Witalij ostatnie walki stoczył w 2012 roku. Dwa lata później został merem Kijowa.

Czytaj także:
- Patryk Vega pokazał nowy fragment filmu "Pętla". Dotyczy samobójstwa Dawida Kosteckiego

19 grudnia walka o pas Nikodema Jeżewskiego. Obóz Polaka nie jest zadowolony 

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Georgina Rodriguez na snopie siana

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL