Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cristiano Ronaldo (z lewej) i Giorgio Chiellini Getty Images / David S. Bustamante/Soccrates / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo (z lewej) i Giorgio Chiellini

Syn Cristiano Ronaldo sam na skuterze wodnym. Policja wszczęła śledztwo

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Portugalska policja prowadzi dochodzenie ws. samotnej jazdy na skuterze wodnym Cristiano Ronaldo juniora. Opiekunom 10-latka grozi kara grzywny.

W weekend w mediach społecznościowych pojawiły się nagrania, na których 10-letni Cristiano Ronaldo junior sam jeździ na skuterze wodnym. Syn słynnego piłkarza dość pewnie "kręcił bączki" na dużej maszynie ku wyraźnej aprobacie krewnych. Wideo do sieci wrzuciła jego ciotka Elma Aveiro, a dalej podał je sam Cristiano Ronaldo. Później nagranie zostało jednak usunięte.

Okazuje się, że portugalska policja wszczęła śledztwo w tej sprawie. Zgodnie z prawem ze skutera wodnego mogą same korzystać jedynie osoby posiadające odpowiednią licencję, którą można otrzymać od 18. roku życia. 

Policja może nałożyć indywidualną karę dla opiekunów 10-latka za korzystanie ze skutera wodnego bez odpowiednich dokumentów od 300 do 3000 euro. Z kolei firmy prywatne mogą zostać ukarane grzywną do 12 tys. euro. Służby starają się teraz ustalić, do kogo należał skuter wodny.

Młody Ronaldo przebywa na wakacjach z dala od ojca, który z Juventusem rywalizuje w rozgrywkach Serie A. Na statku obok jego ciotki widać też m.in. babcię Dolores Aveiro. 10-latek najprawdopodobniej był w tym czasie pod ich opieką.

W mediach społecznościowych Elmy Aveiro pozostały też inne nagrania z wyprawy. W komentarzach pod filmikami internauci wytykają siostrze Ronaldo brak kamizelek ratunkowych dla dzieci, które bawiły się na statku, a także picie szampana przez dorosłych.


Cristiano Ronaldo junior z babcią (po lewej) i ciocią (po prawej):

Czytaj też:
-> W takich warunkach wychowywał się Cristiano Ronaldo. Siostra pokazała zdjęcie domu
-> Robert i Anna Lewandowscy wypoczywają na wakacjach. Para emanuje szczęściem

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piłkarze z A klasy mogą się poczuć jak w Ekstraklasie. Nowa szatnia robi wrażenie!Rozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL