Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk Instagram / kamiszkolandia / Na zdjęciu: Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Odważna sesja narzeczonej Artura Szpilki. Kamila Wybrańczyk pokazała śmiałe zdjęcie

MK
Partnerka Artura Szpilki Kamila Wybrańczyk wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej. Efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych, czym wzbudziła zachwyt wśród internautów.

Kamila Wybrańczyk, partnerka Artura Szpilki, przed kilkoma dniami pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie swoich tatuaży.

Teraz "Kamiszka" wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej, a jej efektami pochwaliła się na Instagramie. Zobaczyć można jej fotografię w skąpym stroju. Zdjęcie zachwyciło internautów. Komentarz zamieścił także jej partner. "Widzę, że znowu jesz dużo pomarańczy" - napisał "Szpila".

W ostatnich dniach o Arturze Szpilce zrobiło się głośno. Nie jednak ze względu na sportowe dokonania, a aferę, do jakiej doszło podczas gali Tymex Boxing Night 12 w Pionkach. Bokser opluł internautę prowadzącego na Twitterze profil "Ajtuj Szminka".

- Chciałem iść i porozmawiać. Podszedłem, było wokół dużo osób, i zapytałem: "czemu obrażasz moją rodzinę, mnie, jakimiś wyzwiskami". A on odpowiedział: "bo mamy wolność słowa". Wtedy nie wytrzymałem i go oplułem - powiedział "Szpila" w rozmowie z Ring Polska.

Wszystko wskazuje na to, że Szpilka... pomylił internautę z osobą prowadzącą konto na Facebooku pod nazwą - "Ajtuj szpilka". Ta osoba wielokrotnie przekraczała granicę dobrego smaku, pisząc o dokonaniach pięściarza.

Po sytuacji z gali na Szpilkę wylała się spora fala krytyki. Jego partnerka osładza mu życie w trudnych chwilach.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez (@kamiszkolandia)

Czytaj także:
- Anna Lewandowska o macierzyństwie. "Najpiękniejsza rzecz, jakiej doświadczyłam w życiu"
The Championship. Akinfenwa wywołał Kloppa do wspólnego świętowania awansu

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Georgina Rodriguez na snopie siana

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL