Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin Najman WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Marcin Najman

Fame MMA. Wielkie serce Marcina Najmana. Chce wspomóc rehabilitację Tomasza Golloba

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
- Chcę wspomóc rehabilitację największego mistrza czarnego sportu, Tomka Golloba - mówi Marcin Najman i przechodzi do działania. Fani 41-latka mogą wylicytować miejsce w jego narożniku podczas gali Fame MMA 7. Cena wywoławcza to 5 tys. złotych.

Marcin Najman wraz z rodziną spędza wakacje nad polskim morzem. Po powrocie z urlopu rozpocznie już intensywne treningi przed galą Fame MMA 7, którą zaplanowano na 5 września. Myślami Marcin Najman już jest przy tej walce, która ma być jego ostatnią w zawodowej karierze (rywal nie jest jeszcze znany). 

Na nieco ponad miesiąc przed galą, częstochowian zdecydował się na piękny gest. Pozwolił jego fanom, by mogli wylicytować miejsce w jego narożniku podczas wrześniowej walki. Pieniądze zostaną przeznaczone na dalszą rehabilitację Tomasza Golloba.

- Wygrany zostanie jednym z moich sekundantów. Obejmuje to pobyt w szatni podczas rozgrzewki, wyjście do oktagonu oraz przebywanie w moim teamie podczas walki - zapowiedział Najman na swoim profilu w serwisie YouTube. 

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): zobacz bonusy po gali KSW 53

- Chcemy wspomóc rehabilitację największego mistrza czarnego sportu, Tomka Golloba. Jestem od wielu lat pod wielkim wrażeniem jego osiągnięć. Emocje, którymi przez wiele lat obdarowywał nas Tomek, na zawsze pozostaną w naszych sercach i nigdy nie możemy o tym zapomnieć. Pieniądze to jedno, ale druga to pamięć o tym wybitnym zawodniku - dodał 41-latek. 

- Cena wywoławcza miejsca w moim narożniku to 5 tys. złotych. Kto najbardziej przebije ofertę, ten wygra. Swoje oferty wysyłajcie na mojego emaila najman.box@wp.pl. Nie będziemy przy tej okazji robić wielkiego wydarzenia medialnego. Zwycięzcę ogłoszę na tydzień przed galą - wyjaśnił Marcin Najman.

W 2017 roku Tomasz Gollob uległ poważnemu wypadkowi na motocrossie, w wyniku którego jest sparaliżowany. Nie może chodzić o własnych siłach. Walczy jednak o powrót do zdrowia i wciąż rehabilituje się. Przez wypadek musiał zakończyć wybitną karierę. Jest jednym z najlepszych żużlowców w historii. Zdobył 17 medali mistrzostw świata (indywidualnie i drużynowo), w tym w 2010 roku ten najcenniejszy tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. 

Czytaj także:
Gollob bez niego żyć nie umiał. Prezes Falubazu przekupił go dobrą jajecznicą
Marcin Najman nie zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Padły kontrowersyjne słowa

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

na Facebooku.

Komentarze (10):

 • Mark Mark Zgłoś
  Piękny gest. Natomiast dziwi mnie ze jest w Polsce kilka federacji sportów walki a nikt nie pamięta o największym naszym mistrzu w kuckboksingu wielokrotnym mistrzu świata
  Czytaj całość
  zawodowcow,mistrzu świata amatorów w karate Marku Piotrowskim. Tylu jest zawodników w sportach walki a nikt nie wzoruje się i nie pamięta o naszym największym mistrzu?. Przykre to jest jak zawodna jest ludzka pamięć.
  • dmdn Zgłoś
   "...częstochowian zdecydował się na piękny gest.". Panie redaktorze, jeżeli już, to częstochowianin.
   • yes Zgłoś
    "Chce wspomóc rehabilitację Tomasza Golloba" - Najman robi sobie reklamę, a przynajmniej chce!
    Wszystkie komentarze (10)

    Komentarze (10)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL