Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dominika Grosicka Instagram / dominikagrosicka / Na zdjęciu: Dominika Grosicka

Niezwykle odważne zdjęcie Dominiki Grosickiej. Wypoczywa w Chorwacji

DP
Dominika Grosicka razem z rodziną wypoczywa w Chorwacji, łapiąc promienie słońca przy basenie. Fotka, którą podzieliła się z internautami, zachwyciła wszystkich fanów.

Kamil i Dominika Grosiccy aktualnie mieszkają w Anglii. W 2017 roku piłkarz trafił ze Stade Rennes do Hull City. Od tamtej pory dopiero wraz z końcem stycznia 2020 roku para zmieniła miejsce zamieszkania. Nadal jednak pozostała w Wielkiej Brytanii.

Grosicki został zawodnikiem West Bromwich Albion i nadal będzie tam występować. Po tym, jak zawodnik wraz ze swoją drużyną wywalczył awans do Premier League, mógł być z siebie niezwykle dumny. Spełnił marzenie o powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii.

We wszystkim wspiera i towarzyszy mu rodzina, czyli żona Dominika oraz syn Oskar i córka Maja. Po niezwykle trudnym sezonie para postanowiła wybrać się na wakacje do Chorwacji.

Dominika Grosicka na swoim Instagramie zamieściła niesamowite zdjęcie. Żona piłkarza leży przy basenie i prezentuje swoje smukłe i już przybrązowione ciało. Zdjęcie zebrało blisko 7 tysięcy polubień oraz mnóstwo pochlebnych komentarzy.

Para wzięła ślub w 2011 roku i od tej pory tworzy niezwykle szczęśliwą rodzinę.

Czytaj też:
Urlopowa sobota u Anny i Roberta Lewandowskich. Urocze wspólne zdjęcie Laury i Klary
Justyna Żyła odcina się od życia Piotra Żyły. "Kochanki i konkubiny to od lat żadna nowość"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Zobacz, jak Wilfredo Leon spędza wakacje

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL