Najnowsze Wyniki/Kalendarz

#dziejesiewsporcie: to się wydarzyło naprawdę. Czary na meczu w Afryce!

Czary w afrykańskim futbolu? Jak zobaczycie, ciągle są obecne. Kluby i reprezentacje z Czarnego Lądu odprawiają je przed meczami, ale teraz pewien piłkarz posunął się za daleko. 

Mowa o Moussie Camarze, który w jednej z akcji trafił w poprzeczkę. Sfrustrowany zawodnik drużyny Mukura Victory (Rwanda) był tak podrażniony, że pod bramką Rayon Sports odprawił czary. Wściekli rywale zaczęli gonić go po boisku, a sytuację ostatecznie opanował sędzia. Na tym historia się nie skończyła, bo wkrótce Camara zdobył gola.

Pokażemy wam także Davida Haye'a, który wygrał ostatnio dwa pojedynki i znowu liczy się w wadze ciężkiej. Teraz czeka go potyczka z Tonym Bellewem, która odbędzie się na początku marca. "Hayemaker" jednak cały czas ciężko pracuje, aby być w najlepszej formie. Nawet świąteczno-noworoczna przerwa nie wybiła go z rytmu, co potwierdzają zdjęcia. 36-latek ma perfekcyjnie wyrzeźbione ciało, czym chętnie chwali się na Instagramie. 

Na koniec zaś zobaczycie urlopowe szaleństwa Gerarda Pique. Gwiazdor Barcelony pojechał do ojczyzny swojej małżonki Shakiry - Kolumbii. Wybrał się na wielką zjeżdżalnię wodną. Ta zabawa sprawiła mu mnóstwo frajdy. Wszystko nagrał i pochwalił się tym swoim fanom.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV
na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL