Najnowsze Wyniki/Kalendarz

#dziejesiewsporcie: 50 kg na sztandze. Prawie tyle, ile waży Radwańska. Dała radę?

Urszula Radwańska ma za sobą bardzo ciężki okres. Z powodu kontuzji i choroby musiała na dłuższy czas odpuścić starty. Dopiero teraz powoli wraca do formy, co wymaga od niej ciężkiej pracy. 

Siostra Agnieszki pokazała na Instagramie, jak trenuje na siłowni. - 50 kilogramów na sztandze. Prawie tyle, co ja ważę - napisała polska tenisistka, która według oficjalnych informacji waży 57 kg. Na filmie można zobaczyć, że Ula wykonała cztery przysiady z ciężką sztangą, a to z pewnością był tylko wyrywek całego treningu.

Na początku marca David Haye wróci do ringu po prawie rocznej przerwie. Brytyjski pięściarz zmierzy się z Tonym Bellew. 36-latek solidnie przykłada się do treningów, ale też zapewnia sobie odrobinę luksusu. Podczas pobytu w Miami "Hayemaker" pozwolił sobie na treningi na luksusowym jachcie. Rzucanie do kosza, tarczowanie i relaks w jaccuzi - o takich przygotowaniach wielu bokserów może tylko pomarzyć.

Na koniec pokażemy wam bramkę z Pucharu AFC, który jest azjatyckim odpowiednikiem Ligi Europy. Jean Seka z ekipy Colombo (Sri Lanka) popisał się indywidualną akcją w stylu Lionela Messiego.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV
na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL