Najnowsze Wyniki/Kalendarz

#dziejesiewsporcie: rozróby na meczu Ligi Europy. Kibice rzucali krzesełkami

Everton w czwartej rundzie eliminacji do Ligi Europy walczy z Hajdukiem Split. Anglicy pierwszy mecz rozgrywali na własnym terenie. Chorwaci w pewnym momencie wszczęli awantury. Policja musiała interweniować, bo goście zaczęli rzucać krzesełkami w kierunku fanów z Liverpoolu. Po jasnej stronie futbolu są za to Zbigniew Boniek i Diego Maradona, którzy mimo upływu lat wciąż prezentują wysoką piłkarską klasę.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV
na Facebooku.

Komentarze (1):

 • Rozpierdek Zgłoś
  "Everton w czwartej rundzie eliminacji do Ligi Europy walczy z Hajdukiem Split. Anglicy pierwszy mecz rozgrywali na własnym terenie. Chorwaci w pewnym momencie wszczęli awantury. Policja
  Czytaj całość
  musiała interweniować, bo goście zaczęli rzucać krzesełkami w kierunku fanów z Liverpoolu. Po jasnej stronie futbolu są za to Zbigniew Boniek i Diego Maradona, którzy mimo upływu lat wciąż prezentują wysoką piłkarską klasę.".Artykuł powinien dostać główną nagrodę Pulitzera!!! Brawo w końcu "SF" są najlepsze!!!.P.S. Czyli Boniek i Maradona rzucali krzesełkami najcelniej w obronie fanów Liverpoolu , bo są nadal w wysokiej formie :))

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL