Najnowsze Wyniki/Kalendarz

#dziejesiewsporcie: to zdarza się rzadko. Zobacz, za co trener pochwalił Kowalczyk

Justyna Kowalczyk za cel na nowy sezon postawiła sobie medal na igrzyskach olimpijskich w Pjongczang. Dlatego biegaczka narciarska już od kilku miesięcy ciężko haruje na treningach. 

Trener Aleksander Wierietielny zawsze daje jej mocny wycisk i rzadko chwali. Tym razem jednak zrobił wyjątek, co sportsmenka pokazała w sieci. - Nie ma lepszej nagrody od trenerowej pochwały - cieszyła się Kowalczyk, słysząc głośne "Dobrze, dobrze, bardzo dobrze!".

Neymar już błyszczy w barwach Paris Saint Germain, ale szybko wrócił do Barcelony. W Katalonii spędził kilka godzin, bo chciał odwiedzić swojego syna, który świętował szóste urodziny. 

Na koniec zobaczycie piękną prezenterkę, która będzie pracować na gali z udziałem Conora McGregora i Floyda Mayweathera. Fani uwielbiają Annę Woolhouse.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV
na Facebooku.

Komentarze (2):

 • SEYME Zgłoś
  Norweżki dalej na topie ????Albo "uprawianie" choroby astmatycznej, albo "uprawianie sportu"- to tak logiczne jak 2 x 2... W końcu mamy norweską załogę chorych zawodniczek, które
  Czytaj całość
  wygrywają ze zdrowymi "ślimakami", bo tak wygląda na trasach narciarskich !!!Najwyższy czas, żeby z tym zrobić porządek - tak jak: z "ruskim dopingiem", wszystkich przetestowali, wypieprzyli z kadry - iiii bay, bay dopingowy sporcie :)
  • yes Zgłoś
   kilka dni nie było o Kowalczykównie/Kowalczykównej...

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL