Najnowsze Wyniki/Kalendarz

#dziejesiewsporcie: koszykarz rzucał spod własnego kosza. Efekt zaskoczył wszystkich

W przedsezonowym sparingu Jarrett Jack z New York Knicks chciał w ostatniej sekundzie meczu z Houston Rockets zdobyć punkty rzutem spod własnego kosza.

Wygląda jednak na to, że Jack musi sporo popracować nad formą. Miał bowiem mocno rozregulowany celownik. Zamiast do kosza, trafił w... jednego z kibiców siedzących w dalszych rzędach. Taki rzut spodobałby się fanom NFL.

Po kilku miesiącach rozłąki Neymar i Bruna Marquezine znów się spotkali. Para wybrała się wspólnie na wesele przyjaciół,  gdzie nie kryli się z czułościami. Jedno ze zdjęć wykonane zostało, gdy oboje się całowali. Angielskie tabloidy spekulują, że piłkarz Paris Saint-Germain i brazylijska modelka wrócili do siebie. Widać, że czują się ze sobą świetnie.

Reprezentacja Francji jest jedną z dziesięciu europejskich drużyn, które są już pewne udziału w przyszłorocznych mistrzostwach świata. Awans na mundial Trójkolorowi zapewnili sobie po wygranej nad Białorusią 2:1. Po ostatnim gwizdku sędziego długo trwała radość. Piłkarze wraz z kibicami cieszyli się z wywalczenia przepustki na mistrzostwa i robili to w efektownym stylu.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV
na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL