Najnowsze Wyniki/Kalendarz

#dziejesiewsporcie: skoczył wzwyż 163 cm. Z miejsca! Niesamowity rekord w USA

W Cortland w stanie Nowy Jork doszło do bicia rekordu Guinnessa. Chris Spell ustanowił najlepszy wynik wszech czasów w skoku wzwyż w miejsca - ponad 64 cale, czyli ok. 163 cm. - Ciężko trenowałem i jestem wdzięczny wszystkim, którzy mnie wspierali - napisał na Instagramie bohater. Podczas bicia rekordu byli z nim najbliżsi oraz mieszkańcy miasta. Kiedy sportowcowi udało się osiągnąć cel, wszyscy nagrodzili go oklaskami. W tym odcinku zobaczycie także zdjęcia Marcina Gortata z wakacji oraz niecodzienne zdarzenie na turnieju WTA w San Jose.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV
na Facebooku.

Komentarze (1):

 • yes Zgłoś
  Czy ludzie od rekordów Guinnessa i SF pamiętają o wynikach z igrzysk olimpijskich?Przed 50 (może więcej) laty była mowa o Ewrym skaczącym w 1900 roku i na kolejnych igrzyskach. Skakał
  Czytaj całość
  z miejsca w dal i wzwyż. Pamiętam informacje na jego temat - wystarczy wpisać nazwisko."Ewry zwyciężył zdecydowanie bijąc rekord świata skokami na wysokość 1,63 m, a następnie 1,655 m". Jest też:- "Rekord olimpijski 1,655 m Ray Ewry Paryż (FRA) 16 lipca 1900".Czasami pod lekkoatletycznymi informacjami SF, wspominam o tym co pamiętam z przeszłości.

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL