Najnowsze Wyniki/Kalendarz

#dziejesiewsporcie: kapitalna sztuczka Lewandowskiego na treningu Bayernu!

Robert Lewandowski słynie z niesamowitych umiejętności technicznych. Jedną ze sztuczek zaprezentował na treningu Bayernu Monachium, udowadniając przy tym, jak świetnie potrafi panować nad piłką. Snajper podbił futbolówkę, a następnie fenomenalnie ją podkręcił, kierując piłkę do małej bramki. Cudo! W tym odcinku zobaczycie także, w jakiej formie jest 54-letni Mike Tyson. Na koniec zaś Vivek Kolluru, utalentowany tenisista z Indii, pokaże próbkę umiejętności.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV
na Facebooku.

Komentarze (4):

 • Adrian Małyszejk Zgłoś
  HARRY POTER normalnie
  • S-E-B-A Zgłoś
   Magik kurła Koperfild to jest nie możliwe .....jprdl....wy się kompromitujcie
   • Marianek07 Zgłoś
    Zakazać jego lasce wrzucania zdjęć na instagram. Ona jest chora. Jutro proszę osobne zdjęcia kupek dzieci. Pół Polski zawyje z radości "jakie piękne" !!!! Pojutrze
    Czytaj całość
    chciałbym zobaczyć jak wyglądają jej brudne majtki i męża. Czy Robert jak sika to trzyma w Lewej :) czy może z przekory w prawej ręce.Protestuję, jestem molestowany przez tę rodzinę i przez WP i zboczonych pseudo redaktorków. Mam dość !!!! Do redaktorków. Obejrzyjcie ze dwa pornole to wam się poprawi.
    • Jan Kozietulski Zgłoś
     Bobek lewaty[...]a "słynie z niesamowitych umiejętności technicznych" i .......ilorazu inteligencji (ok. 10 lat zmagania się ze sobą i "nauką" w celu
     Czytaj całość
     uzyskanialicencjatu z pracą ......o sobie. To ostatnie dotyczy też tzw. "niezależnych redaktorów", niejakiego sf wpCIKA.
     Wszystkie komentarze (4)

     Komentarze (4)

     ×
     PRZEJDŹ NA WP.PL