Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Prokuratura wszczęła postępowanie ws. wpisów Mariusza Pudzianowskiego

Maciej Rowiński
Maciej Rowiński
Prokuratura wszczęła postępowanie sprawdzające w sprawie agresywnych wpisów Mariusza Pudzianowskiego na Facebooku - podało Radio ZET.

Były strongman, a od kilku lat zawodnik MMA, jest właścicielem firmy transportowej, która ponosi straty w wyniku ataków imigrantów na samochody we francuskim porcie w Calais.

Pudzianowski na swoim profilu miał ostro komentować tę sytuację, w niewybrednych słowach nazywać ludzi, którzy dokonują napaści na przewoźników.

Sportowiec dodał także film pokazujący imigrantów dewastujących ciężarówki i napadających na kierowców. Emocjonalny wpis został usunięty z konta Pudzianowskiego, ale pojawił się inny z fotografią z kijem baseballowym.

Radio ZET podało, że zawiadomienie do prokuratury złożyło jedno ze stowarzyszeń prowadzących projekt pod nazwą "HejtStop". Prokuratura ma zbadać, czy nie doszło do przestępstwa z art.256 Kodeksu Karnego, tak zwanej mowy nienawiści.

Zobacz vide: Alert w Rio. Wojsko walczy z wirusem Zika

Komentarze (37):

 • Edward Przedwojski Zgłoś
  Niech sie prokuratorzy udadza na wizje lokalna.Poprawnosc polityczna wasza mac.
  • Grażynaa Armużynska Zgłoś
   Dajcie spokój Pudzianowi!Spójrzcie na siebie obiektywnie.Czy nie podjelibyscie podobnych działan w analogicznej sytuacji.Bądzicie choć troche obiektywni!Niechze Europa przejrzy na oczy bo
   Czytaj całość
   zło zatacza coraz szersze kregi a przyzwolenia na takie działania obróca sie przeciw wszystkim! Grazyna lat 59
   • Danuta Mazurek Zgłoś
    Francuzka policja nie robi nic żeby ukrócić rozboje imigrantów.Jesienią 2014r, w tamtym rejonie, podczas nocnego odpoczynku na parkingu przy stacji benzynowej, do kabiny ciężarówki w
    Czytaj całość
    której spałam i drugi kierowca,włamali się 2 osobnicy i ukradli nam wszystkie wartościowe rzeczy.Obudziłam się w trakcie przeszukiwania kabiny,sprawcy uciekli.po paru minutach bez ceremonialnie przyszli przed kabinę i położyli portfele z dokumentami ale bez pieniędzy(kart nie wzięli)..Powiadomiona natychmiast policja oznajmiła że przyjadą rano ok.7(była 2 po północy). Była 9 jak odjeżdzaliśmy i nikt się nie pojawił.Tej nocy na tym parkingu obrobili kilka kabin.Nie pozwólmy szerzyć się bandyctwu!POPIERAM PUDZIANOWSKIEGO!!!!!!!
    Wszystkie komentarze (37)

    Komentarze (37)

    ×
     Wszystkie komentarze (37)
     PRZEJDŹ NA WP.PL