Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Trening medialny przed DSF Kickboxing Challenge #7

 Redakcja
Redakcja
W środę o godzinie 19:00, w CH Carrefour Bemowo, przy ul. Powstańców Śląskich 126 w Warszawie, odbędzie się trening medialny z udziałem bohaterów gali DSF Kickboxing Challenge #7.

Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie zawodnik UFC Jan Błachowicz, który w zeszłą niedzielę, po szalonym boju pokonał na gali w Chorwacji Igora Pokrajaca. UFC to największa i najbardziej prestiżowa federacja mieszanych sztuk walki na świecie.

W pokazie wezmą udział gwiazdy największej federacji kickboxingu w Polsce - Dorota Godzina, Radosław Paczuski, Łukasz Wichowski i Jan Lodzik. Kibice będą mieli okazję zobaczyć na żywo, jak trenują wielokrotni mistrzowie świata, Europy i Polski. Trening ten będzie też okazją do zakupu biletów na galę DSF Kickboxing Challenge #7, zdobycia plakatu z autografami bądź zrobienia sobie zdjęcia z mistrzem. Trening poprowadzi pierwszy polski mistrz świata w kickboxingu, dyrektor sportowy DSF Kickboxing TEAM - Piotr Siegoczyński.

Trening medialny jest imprezą promującą galę DSF Kickboxing Challenge #7, która już 23 kwietnia odbędzie się w hali OSiR Bemowo. W Warszawie zobaczymy czołówkę polskich zawodników, tym razem w starciu z Litwinami. W walce wieczoru Radosław Paczuski zmierzy się z Pawłem Gierzyńskim. Stawką tego pojedynku będzie mistrzowski pas federacji DSF Kickboxing Challenge. Starcie odbędzie się w formule K-1 w dywizji do 81 kg.

Bilety do nabycia na ebilet.pl.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL