Najnowsze Wyniki/Kalendarz

DSF Kickboxing Challenge 8: Jakub Bartnik zmierzy się z Anzijem Januską

 Redakcja
Redakcja
W pierwszym pojedynku karty głównej gali DSF Kickboxing Challenge 8 rywalem Jakuba Bartnika będzie Litwin Anzij Januska. Walka odbędzie się na zasadach K-1 Rules w kategorii wagowej -81kg.

Reprezentant z klubu X Fight Piaseczno to podopieczny Piotra Siegoczyńskiego. Bił się już sześć razy na galach DSF Kickboxing Challenge. Na ostatniej, siódmej edycji gali na pełnym dystansie pewnie wypunktował Dawida Świerczyńskiego z Fight House Nowy Sącz.

- To będzie dla mnie już szósty występ na DSF Kickboxing Challenge, za każdym razem jest to dla mnie wielki wyróżnienie. Cieszę się, że pan Sławomir Duba wierzy w moje umiejętności, które udowodnię i tym razem. Doświadczenie z poprzednich gal gra na moją korzyść, z kolejnymi startami czuję się w ringu coraz pewniej. DSF Kickboxing Challenge jest najszybciej rozwijającą się organizacją w Polsce, każdą kolejną galę warto śledzić. Jest najlepsza pod względem sportowym, w naszej drużynie są najlepsi kickboxerzy w Polsce z sukcesami międzynarodowymi, więc o wynik meczu z Niemcami się nie martwię - zapewnia Bartnik.

Polak tajemniczo wypowiedział się także o swoim najbliższym rywalu.

- Niestety nie znam Litwina osobiście. Miałem okazję oglądać go na ostatniej gali DSF Kickboxing Challenge. Walczył wtedy z Przemkiem Ziemnickim, zaprezentował się poprawnie. Nie wiem, jak przygotowuje się do walki ze mną, ale wiem, że będę przygotowany na 200%. Analizowaliśmy jego ostatnią walkę. Mamy przygotowane akcje specjalnie pod niego - dodaje Jakub Bartnik.

ZOBACZ WIDEO Olimpijska próba przed polskimi żeglarzami (źródło TVP)

Dodajmy, że Anzij Januska na gali DSF Kickboxing Challenge 7 brał udział w meczu Polska vs Litwa. W pierwszej walce przegrał z Polakiem Przemysławem Ziemnickim. W całym meczu Polska zwyciężyła 2:1.

DSF Kickboxing Challenge 8 odbędzie się już 9 lipca w podwarszawskich Ząbkach. Główną atrakcją gali będzie międzypaństwowy mecz Polska vs. Niemcy, w którym biało- czerwonych barw bronić będą najlepsi polscy kickboxerzy.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL