Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jerome Le Banner Materiały prasowe / dsfchallenge.com / Na zdjęciu: Jerome Le Banner

LeBanner nie wystąpi na Torwarze, Graham rywalem Różalskiego

Artur Mazur
Artur Mazur
Peter Graham będzie rywalem Marcina Różalskiego podczas piątkowej gali DSF Kickboxing Challenge. Pierwotny rywal Jerome LeBanner zgłosił kontuzję i ostatecznie wycofał się pojedynku. Francuz po raz trzeci odwołał walkę z Polakiem.

LeBanner i Różalski mieli się ze sobą zmierzyć już dwukrotnie w formule MMA. Za każdym razem Francuz wycofywał się z walki, jako powód podając kontuzję. Tym razem fani liczyli, że obaj w końcu spotkają się w swojej bazowej dyscyplinie czyli K-1. W środę federacja podała jednak informację, że utytułowany Francuz zgłosił uraz i jego występ stanął pod znakiem zapytania.

Około godziny 13 w środę LeBanner wylądował jednak w Warszawie. Federacja postanowiła sprawdzić, czy kontuzja faktycznie uniemożliwia mu występ na Torwarze.

- Zostanie poddany szczegółowym badaniom pod okiem najlepszych specjalistów. Wtedy będziemy wiedzieć na sto procent, jak poważna jest to kontuzja i czy wyklucza definitywnie udział Geronimo w piątkowej gali. Do tej pory wszyscy musimy się wstrzymać z ostateczną decyzją - tłumaczył Robert Złotkowski, dyrektor sportowy federacji DSF Kickboxing Challenge.

Tuż po godzinie 21 LeBanner wyszedł z gabinetu lekarskiego. Oficjalnym powodem jego absencji podczas piątkowej gali jest kontuzja kolana. Jak zdradził nam jeden z pracowników federacji, uraz może go wykluczyć z rywalizacji nawet na dwa miesiące.

Można się zatem spodziewać, że lada dzień Francuz odwoła występ w ośmioosobowym turnieju organizacji ROAD FC. 12 maja rywalem LeBannera miał być Wu Lahan.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" #19: czołowy polski sędzia obala mit dotyczący walki Jędrzejczyk - Namajunas

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL