Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Chabib Nurmagomiedow opuszcza galę w asyście policji Getty Images / Harry How / Na zdjęciu: Chabib Nurmagomiedow opuszcza galę w asyście policji

Wielka zadyma po walce Nurmagomiedow - McGregor. Policja aresztowała trzy osoby (wideo)

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Trzech członków ekipy Chabiba Nurmagomiedowa zostało aresztowanych przez policję. Dana White poinformował jednak, że wszyscy zostali zwolnieni, ponieważ Conor McGregor nie wniósł oskarżeń.

Chabib Nurmagomiedow w czwartej rundzie walki wieczoru gali UFC 229 pokonał przez poddanie Conora McGregora. Rosjanin po zwycięskiej walce wyskoczył z klatki i wdał się w bójkę z narożnikiem Irlandczyka, po czym rozpoczęła się ogromna awantura.

Wiadomo już, że po walce do swoich czynności przystąpiła policja i aresztowała trzy osoby z ekipy Chabiba Nurmagomiedowa.

Później głos ws. zabrał Dana White, prezydent UFC, powiedział, że wszystkie osoby zostały już zwolnione, ponieważ Conor McGregor nie wniósł oskarżenia. - To wydarzenie sportowe i jeśli bijesz się po całym wydarzeniu to staje się to śledztwem kryminalnym. To jest złe dla naszej marki, szkodzi sportowi. Nikt nie wyjdzie z tego dobrze - powiedział White.

Co więcej, wypłata dla Chabib Nurmagomiedow póki co nie zostanie mu wypłacona. Na razie szefowie UFC czekają na oficjalne śledztwo policji. White kilkukrotnie wyraził swoje niezadowolenie tym co się stało po walce.

Dla Chabiba było to już 27. zwycięstwo w mieszanych sztukach walki oraz 11. pod szyldem organizacji UFC. Pas kategorii lekkiej "Orzeł" zwyciężył podczas kwietniowej gali UFC 223, gdzie jednogłośną decyzją sędziów Nurmagomiedow pokonał Ala Iaquintę.

ZOBACZ WIDEO KSW 45: Akop Szostak wściekły na rywala po koszmarnym debiucie

Czy Chabib Nurmagomiedow powinien otrzymać wypłatę za tę walkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL