Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Łukasz Jurkowski Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Łukasz Jurkowski

KSW 48 online: Szymański - Parnasse na żywo. Transmisje w TV i relacja LIVE za darmo!

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
Galę KSW 48 można oglądać na żywo. Impreza odbędzie się w Lublinie. Stream online wystartuje na platformie Ipla TV oraz kswtv.com. Transmisje dostępne tylko w PPV (koszt 7 zł). Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

KSW 48 online: Szymański - Parnasse na żywo: stream online!

W sobotę (27 kwietnia) o godzinie 19:00 rozpocznie się gala KSW 48. Jej przebieg można śledzić online w internecie. Live stream będzie aktywny w usługach Ipla TV oraz kswtv.com. Transmisja będzie dostępna po wykupieniu specjalnego pakietu. Jego cena to 7 złotych.

Gdzie oglądać galę KSW 48 na żywo w internecie? Transmisja PPV, stream online

Mimo że to walka Roman Szymański - Salahdine Parnasse  będzie pojedynkiem wieczoru, to kibiców najbardziej elektryzuje powrót do klatki legendy MMA, Łukasza Jurkowskiego. Popularny Juras zmierzy się z Stjepanem Bekavacem.

Relacja LIVE z KSW 48 za darmo w WP SportoweFakty.


KSW 48, które odbędzie się w Lublinie, można oglądać także za pośrednictwem transmisji na urządzeniach mobilnych. Aby było to możliwe, trzeba zakupić transmisję PPV.

Początek gali KSW 48: 19:00. Walka wieczoru: Roman Szymański - Salahdine Parnasse. Stream online: Ipla TV i kswtv.com. Transmisja TV: PPV.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce". KSW 48: Szymański - Parnasse. Ceremonia ważenia

Czy będziesz oglądał KSW 48?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL