Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamila Wybrańczyk Instagram / artur_szpilka / Na zdjęciu: Kamila Wybrańczyk

"Jest du..., będą lajki". Zdjęcie narzeczonej Artura Szpilki podbija internet

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Partnerka Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk, zamieściła w mediach społecznościowych fotografię z planu zdjęciowego do teledysku. - Ikona kobiecości - komentują internauci.

Kamila Wybrańczyk doskonale wie, jak zadbać o popularność. Na swoim koncie na Instagramie narzeczona Artura Szpilki udostępniła zdjęcie z planu zdjęciowego do teledysku, na którym prezentuje się wyjątkowo seksownie.

"Jest du..., będą lajki. Kolejna odsłona teledysku" - napisała Wybrańczyk w komentarzu do fotografii, dodając hasztag "#żarciksięwyostrzył". Fani entuzjastycznie zareagowali na wpis. "Jesteś cudowna", "Piękne zdjęcie", "Wyglądasz cudnie, czekam na tę piosenkę", "Szalona, spontaniczna, silna! Ikona kobiecości" - to tylko wybrane oceny internautów.


Wybrańczyk zdradziła też, że zamierza wrócić do sportów walki. "Uszy muszą mi się zagoić i takie tam sprawy zdrowotne, ale od września wracam" - odpowiedziała na pytanie o datę powrotu na matę.

ZOBACZ: Nie może doczekać się lata. Partnerka Artura Szpilki kusi skąpym bikini >>

Przypomnijmy, że ukochana "Szpili" dwa lata temu rozpoczęła treningi BBJ (brazylijskie jiu-jitsu). Absolwentka pedagogiki resocjalizacyjnej zaledwie po czterech miesiącach przygotowań zajęła trzecie miejsce na zawodach Austin International Open IBJJF Jiu-Jitsu Championship.

ZOBACZ: "Można to podciągnąć pod nękanie". Dziewczyna Szpilki wypowiada wojnę hejterowi >>

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa": Izabela Kruk broni Szymańskiego. "Media źle go zrozumiały. Ta wypowiedź wynikała z szacunku"

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL