Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Paweł Trybała Newspix / MARCIN SZYMCZYK/FOTOPYK / Na zdjęciu: Paweł Trybała

FFF. "Będę wybawicielem". Paweł Trybała chce zakończyć karierę Najmana (wideo)

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Na pierwszej gali FFF w Zielonej Górze, 8 czerwca, swój wieloletni konflikt wreszcie w sportowej walce zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł Trybała i Marcin Najman.

Pojedynek "Trybsona" z Najmanem będzie jedną z głównych atrakcji gali Free Fight Federation - organizacji, która zadebiutuje na polskim rynku sportów walki. 

- Paweł Trybała ma jeden wielki atut - swojego trenera Mirosława Oknińskiego, który jest mistrzem taktyki - powiedział Marcin Najman. - Sprawy między nami zabrnęły już dawno temu za daleko i wymagają definitywnego zakończenia. Nigdy nie byłem freakiem, zawsze byłem sportowcem - dodał. 

Zobacz także: Kowalkiewicz spojrzała w oczy rywalce

Z kolei Paweł Trybała jest innego zdania. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów twierdzi, że jego rywal z prawdziwym sportem nie ma zbyt wiele wspólnego. - Znalazł sobie taki sposób na popularność, żeby obrażać. Przez to dostawał różne propozycję. Przez to pokazywali go, gadali o nim. Będę wybawicielem dla wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć Marcina Najmana na emeryturze - wyznał Trybała. 

Oto zapowiedź ich pojedynku:

Zobacz także: Trudne zadanie przez Tyburą

ZOBACZ WIDEO KSW 49. Askham chce hitowej walki! "Moim marzeniem jest walka z Mamedem Chalidowem!"

Czy Paweł Trybała pokona Marcina Najmana?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL