Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Joanna JędrzejczykGetty Images / Jeff Bottari/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk

MMA. Anglicy pod wrażeniem Joanny Jędrzejczyk. "Niezwykła regeneracja"

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Brytyjski portal "The Sun" opublikował artykuł, w którym docenił szybki powrót do zdrowia Joanny Jędrzejczyk. Polka trzy tygodnie temu poległa w starciu z Zhang Weili.

Zaledwie trzy tygodnie minęły od walki Joanny Jędrzejczyk z Weili Zhang. Polka przegrała decyzją sędziów, jednak sama walka stała na bardzo wysokim poziomie i kosztowała obie zawodniczki sporo zdrowia. 

Widać to było zwłaszcza po Jędrzejczyk, na której czole po walce pojawił się olbrzymi krwiak. 

Nie powinno zatem dziwić, że po walce zarówno Polka jak i jej rywalka z powodów medycznych zostały na dwa miesiące zawieszone przez Komisję Sportową Stanu Nevada.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): Toledo brutalnie znokautowany, popis Ormanowa na ACA

Jędrzejczyk jednak zaczyna już dochodzić do siebie. Na jej Instagramie zaczęły pojawiać się kolejne zdjęcia, na których nie ma już śladu po urazach. 

Szybki powrót do zdrowia docenili także angielscy dziennikarze. "The Sun" opublikował artykuł, w którym podkreślił szybką regenerację Polki. 

"Joanna Jędrzejczyk pokazała swoje niezwykłe wyzdrowienie z okropnego urazu twarzy, którego doznała podczas walki z Weili Zhang na UFC 248 na początku tego miesiąca. Polska wojowniczka zaprezentowała na swoim Instagramie dramatyczną różnicę w ciągu zaledwie kilku tygodni" - możemy przeczytać na portalu. 

Czytaj także:
Fame MMA 6. Marcin Najman zakończył karierę, ale chwilę później wyraził chęć stoczenia pożegnalnej walki
Koronawirus. Zmarł ojciec Anthony'ego Yarde'a. Nie miał problemów zdrowotnych

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL