Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin Wrzosek WP SportoweFakty / Jakub Madej / Na zdjęciu: Marcin Wrzosek

GROMDA. Marcin Wrzosek o walce na gołe pięści: Chętnie bym się sprawdził

Jakub Madej
Jakub Madej
Już 6 czerwca odbędzie się pierwsza gala GROMDA Fight Club, podczas której widzowie zobaczą dziesięć pojedynków na gołe pięści. Walki z bliska śledzić będzie były mistrz organizacji KSW, Marcin Wrzosek, który chętnie spróbowałby się w takiej formule.

Gala walk na gołe pięści organizowana przez Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego zadebiutuje na polskim rynku już 6 czerwca. Początek wydarzenia o godzinie 20:00. Na kibiców czeka dziesięć starć na gołe pięści, w tym siedem pojedynków turniejowych.

W materiale opublikowanym na kanale GROMDA, Marcin Wrzosek zdradził, że chętnie wyszedłby do walki na gołe pięści. Na ten moment jednak o tym nie myśli, gdyż na lipcowej gali KSW 53 zmierzy się z Borysem Mańkowskim.

- Wielokrotnie podkreślałem, że chętnie bym się sprawdził. Może nie w turnieju, ale w walce dodatkowej. Bardzo chętnie. Póki co skupiam się na swojej kolejnej walce, która odbędzie się 11 lipca - powiedział Marcin Wrzosek.

Gala GROMDA Fight Club dostępna będzie w systemie PPV. Zawodnicy organizacji zmierzą się ze sobą w ringu o wymiarach 4x4 m, który będzie znacznie mniejszy od aren znanych z gal boksu zawodowego czy mieszanych sztuk walki.

Pojedynek podzielony będzie na 4 rundy, każda trwać będzie 2 minuty. Jeśli jednak wtedy starcie się nie rozstrzygnie, piątą odsłonę zakończy jedynie nokaut lub przerwanie sędziego.

Podczas sobotniego wydarzenia kibice zobaczą pierwszą część drabinki turniejowej, w której zaprezentuje się ośmiu zawodników. Po siedmiu pojedynkach wyłoniony zostanie finalista, który zmierzy się ze zwycięzcą drugiej części.

ZOBACZ TAKŻE:
GROMDA. Karta walk. Dziesięć brutalnych pojedynków na gołe pięści już w sobotę
GROMDA. PPV. Gdzie wykupić dostęp do transmisji na żywo?

Czy chciałbyś zobaczyć Marcina Wrzoska w walce na gołe pięści?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL