Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krystian Kuźma - zawodnik GROMDA Fight Club Materiały prasowe / GROMDA / Krystian Kuźma - zawodnik GROMDA Fight Club

GROMDA. Krystian "Tyson" Kuźma wielkim zwycięzcą turnieju! Michał "Kickboxer" Bławdziewicz padł po mocnych ciosach

Jakub Madej
Jakub Madej
Krystian Kuźma zwyciężył w turnieju podczas pierwszej gali GROMDA Fight Club. "Tyson" zanotował trzy wygrane przez niesamowicie mocne ciosy, którymi posyłał rywali na deski.

Spokojnie rozpoczął się finał pierwszej gali GROMDA Fight Club. Krystian Kuźma skutecznie spychał przeciwnika pod liny, jednak Michał Bławdziewicz cały czas starał się atakować z kontry. "Tyson" co kilka sekund skracał dystans, atakując sierpami, jednak "Kickboxer" świetnie blokował kolejne uderzenia rywala.

Kuźma atakował coraz częściej, jednak większość ciosów nie dochodziła do celu. Bławdziewicz świetnie pracował z kontry uderzeniami prostymi, które z czasem zaczęły być coraz bardziej znaczące. Pod koniec drugiej rundy nad okiem "Tysona" pojawiło się rozcięcie, a na twarzy zawodnika z Torunia zaczęła rozlewać się krew.

Na początku trzeciej odsłony Kuźma mocnym sierpem zanotował pierwszy nokdaun w walce. "Kickboxer" szybko wstał, jednak sędzia zdecydował się przerwać starcie widząc półprzytomnego Michała Bławdziewicza.

W drodze do finału Krystian Kuźma potężnymi nokautami odprawił Łukasza "Brodacza" Załuskę i Piotra "Capo" Półchłopka. Michał Bławdziewicz natomiast na swoim koncie ma wygrane z Konradem "Ruskim" Podemniakiem i Wasylem "Vasylem" Hałyczem.

Krystian Kuźma wystąpi w finale turnieju GROMDA, który odbędzie się podczas trzeciej gali tej organizacji. Podczas drugiego wydarzenia zostanie wyłoniony przeciwnik "Tysona".

ZOBACZ TAKŻE:
GROMDA. Krystian "Tyson" Kuźma - Łukasz "Brodacz" Załuska. Przerażający nokaut. Zawodnik nieprzytomny padł na deski
GROMDA. Krystian "Tyson" Kuźma - Piotr "Capo" Półchłopek. Tutaj nie ma czasu na kalkulację! Kolejny nokaut

ZOBACZ WIDEO: MMA. Michał Materla ma cel w KSW. "Nie jest to łatwa i krótka droga"

Czy Krystian "Tyson" Kuźma wygra finał na gali GROMDA Fight Club 3?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL