Najnowsze Wyniki/Kalendarz
screen artykułu The Sun o GROMDA Materiały prasowe / The Sun / Na zdjęciu: screen artykułu The Sun o GROMDA

GROMDA. Brytyjczycy piszą o "Tysonie" z Polski. "Zasługuje na swój pseudonim"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Krystian "Tyson" Kuźma zwyciężył w pierwszym turnieju walk na gołe pięści organizacji GROMDA Fight Club. Efektowny występ zawodnika został zauważony przez największe światowe media. "The Sun" rozpisuje się o brutalnym nokaucie fightera z Torunia.

Kuźma znokautował wszystkich trzech rywali na gali organizowanej przez Mariusza Grabowskiego i Mateusza Borka. "Tyson" szczególnie brutalnie rozprawił się z Łukaszem "Brodaczem" Załuską w półfinale turnieju (czytaj więcej >>>). 

Rywal "Tysona" po zainkasowaniu kilku mocnych ciosów padł nieprzytomny na deski, a w ringu długo zajmowała się nim opieka medyczna. Załuska opuścił halę na noszach. 

"Kuźma zadał rywalowi niszczycielskie KO podczas półfinału walk na gołe pięści" - pisze "The Sun". Brytyjski dziennik zauważa, że styl Polaka rzeczywiście jest podobny do tego, jaki w ringu prezentował legendarny Mike Tyson.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (online). Akop Szostak negocjuje z federacjami. "Propozycji jest dużo. Kwoty są fajne"

"Polski bokser o pseudonimie "Tyson" zasłużył na swój przydomek" - można przeczytać w artykule opisującym piorunujący nokaut.

Idol Krystiana Kuźmy chce wrócić do ringu w wieku 53 lat. Tyson zamierza stoczyć kilka walk pokazowych, z których dochód ma zostać przekazany na cele charytatywne. "Żelazny Mike" otrzymał ofertę 20 milionów dolarów za pojedynek na gołe pięści w organizacji Bare Knuckle FC.

Czytaj także:
Śmierć George'a Floyda. Andrzej Fonfara będzie nosił broń. "Jeśli stawką jest twoje życie, to trzeba jej użyć"
MMA. Joanna Jędrzejczyk zszokowała Anglików. Chodzi o jej słowa o walce z Zhang

Komentarze (3):
Komentarze (3)
×
Krystian Kuźma
NajnowszeWyniki meczów
Pokaż więcej
PRZEJDŹ NA WP.PL