Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dan Hooker (z lewej) w walce z Dustinem Poirierem Getty Images / Chris Unger/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Dan Hooker (z lewej) w walce z Dustinem Poirierem

MMA. UFC. Dan Hooker po walce przechodzi kwarantannę. Pokazał zdjęcie, które chwyta za serce

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Dan Hooker w nocy 28 czerwca w Austin walczył z Dustinem Poirierem, po powrocie do Nowej Zelandii musi poddać się obowiązkowej kwarantannie. Zawodnik w mediach pokazał zdjęcie, jak aktualnie widuje się z dzieckiem.

W nocy z 27 na 28 czerwca w Austin odbyła się gala UFC Fight Night. W walce wieczoru, po pięciorundowym zaciętym boju Dustin Poirier pokonał Dana Hookera

Po odbytym pojedynku Hooker powrócił do swojej ojczyzny - Nowej Zelandii. Zawodnik będzie jednak musiał odczekać jeszcze dwa tygodnie, zanim będzie mógł normalnie spotkać się z rodziną. 

Hooker musi bowiem odbyć obowiązkową dwutygodniową kwarantannę. W swoich mediach społecznościowych pokazał, jak aktualnie wygląda jego kontakt z dzieckiem. 

- Rząd umieszcza cię w specjalnym hotelu i trzyma cie w 14-dniowej izolacji, zanim będziesz mógł wrócić do normalnego życia - powiedział Hooker cytowany przez mmafighting.com. 

Zawodnik podchodzi jednak do całej sytuacji ze zrozumieniem. - Patrzę na to w ten sposób, że wkrótce to minie. W zamian za dwutygodniowy pobyt w hotelu mogę robić to, co kocham, zarabiać pieniądze na wyżywienie mojej rodziny. To dla mnie dość łatwy wybór - dodał. 

Czytaj także:
Boks. Przemysław Runowski: Nie godzę się na brudną grę Rutkowskiego, chcę czystego boksu w ringu!
Wotore. Marek Samociuk chce walki na gołe pięści z Marcinem Różalskim

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): zobacz najlepsze akcje z gali EFM 3!Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL