Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wasyl Hałych vs Paweł Dziuba - GROMDA Fight Club 1 Materiały prasowe / GROMDA / Wasyl Hałych vs Paweł Dziuba - GROMDA Fight Club 1

Walki na gołe pięści. GROMDA 2 odbędzie się 29 sierpnia

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Druga gala walk na gołe pięści organizacji GROMDA odbędzie się 29 sierpnia. Zwycięzca najbliższego turnieju zmierzy się w finale z triumfatorem pierwszej edycji - Krystianem "Tysonem" Kuźmą.

Pierwsza gala odbyła się 6 czerwca. Do debiutanckiej imprezy GROMDA Fight Club zgłosiło się ponad 200 przedstawicieli różnych sztuk walki. O angaż walczyli nie tylko pięściarze, ale również kick-bokserzy, zawodnicy MMA oraz pasjonaci tak zwanej rywalizacji ulicznej. Główną nagrodą w turnieju jest 100 tysięcy złotych.

GROMDA to polska odpowiedź na najnowsze trendy we współczesnych sportach walki, która narodziła się w głowach Mariusza Grabowskiego (TYMEX Boxing Promotion) i Mateusza Borka (MB Promotions). Obaj od lat działają jako promotorzy i organizatorzy gal boksu zawodowego.

Pojedynki na galach GROMDA toczą się na dystansie czterech dwuminutowych rund. Jeśli po ich upływie nie wyłoniono zwycięzcy, to wówczas rywalizacja rozstrzyga się w dodatkowym starciu.

Zapowiedź gali GROMDA 2:

Czytaj także:
Chabib Nurmagomiedow opłakuje stratę ojca
UFC. Gilbert Burns wypada z walki wieczo

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour). EFM 3. Powrót w dobrym stylu. Zobacz efektowne poddanie w wykonaniu Michała Materli

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL