Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Joanna Jędrzejczyk apeluje po tragedii w Gdańsku. "Dzielmy się dobrem na co dzień"

- Nie mogłam uwierzyć w to co się stało w Gdańsku. To był bardzo brutalny akt ze strony oprawcy. Wszyscy do końca wierzyliśmy, że pan prezydent przeżyje - mówi Joanna Jędrzejczyk. - To wspaniałe, że teraz jest takie pojednanie, że mówi się o wykluczeniu nienawiści. Ale żałoba zaraz minie. Starajmy się być dobrzy każdego dnia. Żyjemy w pięknych czasach. W postępie technologicznym. Róbmy z tego dobry użytek - zaapelowała była mistrzyni UFC.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (1):

 • grolo Zgłoś
  "Starajmy się być dobrzy każdego dnia." - to piękna kontynuacja myśli Prezydenta. Adamowicz do końca życia mówił takie słowa, wszystkim, przy każdej okazji. O to apelowała jego
  Czytaj całość
  żona w środę wieczorem na placu Solidarności w Gdańsku : - Bądźmy dobrzy dla siebie. "Kochajmy się" - mówił często Paweł - Dbajmy o swoje miasto. Bądźmy uprzejmi.- Paweł bardzo kochał wszystkich ludzi. Dostaję ogromną ilość wiadomości z różnych stron Polski, spoza kraju. Niewyobrażalne jest to dla ludzi, że nienawiść może być tak wielka. Paweł zawsze był pozytywny. Pamiętacie go uśmiechniętego, zagadującego ludzi na ulicy. On chciał, żeby to miasto było otwarte dla wszystkich. Nieważne było, kto w jakim mówi języku, w jakim mieszka domu, gdzie pracuje, jaki ma kolor skóry, ale także kogo kocha.

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL