Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Aleksandra ZamachowskaNewspix / Na zdjęciu: Aleksandra Zamachowska

Dramat Aleksandry Zamachowskiej. Szpadzistka została okradziona

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Polska szpadzistka Aleksandra Zamachowska udostępniła post, w którym zaapelowała o pomoc. Okazało się, że w sobotę zawodniczka została okradziona ze swojego sprzętu.

Aleksandra Zamachowska to czołowa polska szpadzistka, członkini drużyny narodowej, która będzie jedną z naszych medalowych nadziei podczas przyszłorocznych igrzysk olimpijskich w Tokio.

24-latka musi sobie jednak teraz radzić z ogromnym problemem. Szpadzistka ujawniła na swoim koncie na Facebooku, że w sobotę padła ofiarą kradzieży.

Danuta Dmowska-Andrzejuk i jej nowe wyzwanie. Czytaj więcej--->>>

"Wczoraj po zawodach w okolicach Warszawy (Tarczyn) złodziej wybił nam okno w aucie i ukradł moją nakładkę szermierczą (to rodzaj długiej i wąskiej torby- w kolorze fioletowym z firmy Leon Paul). Torba zawiera cały mój sprzęt szermierczy: ubranie w którym trenuje i jeżdżę na zawody, cztery szpady, kable, buty, plastron, maskę. Bluza szermiercza ma na plecach nadruk z moim nazwiskiem. Bez tych rzeczy nie mogę trenować i startować w zawodach" - napisała.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: Efektowny rajd przez całe boisko holenderskiego amatora

Premier potwierdził. Była szpadzistka kandydatką na ministra sportu. Czytaj więcej--->>>

Zamachowska zaapelowała o pomoc do internautów.

"Dla złodzieja zawartość torby nie ma żadnej wartości, dlatego podejrzewam, że może ją gdzieś wyrzucić. Gdyby ktoś ją gdzieś znalazł przypadkiem lub miał o niej jakiekolwiek informacje bardzo proszę o kontakt. Na znalazcę czeka nagroda. Proszę również Koleżanki i Kolegów szermierzy o zwrócenie uwagi czy na portalach aukcyjnych nie pojawi się mój sprzęt. Liczę na to, że z Państwa pomocą uda mi się go odzyskać!".

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL