Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Sektor Gości 50. Natalia Partyka: moje życie pokazuje, że niemożliwe nie istnieje [1/3]

Dlaczego multimedalistka paraolimpijska w tenisie stołowym Natalia Partyka wierzy, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych? Czy często spotyka się z sytuacjami, w których ludzie mówią jej, że stanowi dla nich wielką inspirację i wzór do naśladowania? Dlaczego przebywanie z osobami niepełnosprawnymi daje jej mnóstwo pozytywnej energii? Czy Natalia Partyka jest dumna, kiedy patrzy na swój wielki dorobek medalowy na igrzyskach paraolimpijskich? Dlaczego szczególną radość sprawił jej ostatni złoty medal z Rio, zdobyty w grze zespołowej? Jakie chwile na igrzyskach dają jej poczucie spełnienia? Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części 50. odcinka programu "Sektor Gości". Z Natalią Partyką rozmawia dziennikarz serwisu WP SportoweFakty Michał Bugno. 

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (2):

 • marek_L Zgłoś
  Rzeczywiście niepełnosprawność jest dużym ograniczeniem w uprawianiu sportu.Jeśli chodzi o niepełnosprawnych w zależności od stopnia tej niepełnosprawności grają w kilkunastu
  Czytaj całość
  kategoriach .Dla mnie ,, mistrzem świata" jest Adam Żurawski, ze względu na swoją budowę facet grający w tenisa stołowego całym ciałem i Ci którzy to widzieli wiedzą o czym piszę.
  • Piotr Mańkowski Zgłoś
   Jakie to wszystko piekne na portalach i w tv a naprawde to mamy pod górkę!!! Zygac sie chce jak widze takie artykuły.

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL