Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Cykl ITF: Piter, Linette i Kania w ćwierćfinale w Szczecinie

Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak
Trzech Polaków jest w ćwierćfinale turnieju Futures na kortach gliwickiego klubu TUR. W czwartek awansowali Jerzy Janowicz (ATP 316), Adam Chadaj (ATP 707) oraz Błażej Koniusz (ATP 829), a odpadł Dawid Olejniczak (ATP 469).

Jak panowie, tak i panie. Młode, piękne, nadzieje polskiego tenisa: Katarzyna Piter (WTA 268), Magda Linette (WTA 628) i Paula Kania (WTA 663) w piątek zagrają (każda ma inną rywalkę) o półfinał turnieju ITF na obiektach Szczecińskiego Klubu Tenisowego.

4c115a5e63bb4348285825.jpg
Dawid Olejniczak, 27 lat, jako jedyny z Polaków nie przeszedł II rundy w Gliwicach (foto radanturgliwiceopen.pl)

czwartek, 10 czerwca
wyniki turniejów cyklu ITF:

KOBIETY

Szczecin (Polska), 25 tys. dol., kort ziemny:

1/8 finału gry pojedynczej:
Katarzyna Piter (Polska, 4) - Elena Bogdan (Rumunia) 6:4, 6:0
Paula Kania (Polska, WC) - Eva Hrdinová (Czechy, 7) 6:7(5), 6:4, 6:2
Natalia Ryżonkowa (Rosja) - Justyna Jegiołka (Polska, Q) 6:4, 6:1
Magda Linette (Polska, WC) - Oksana Ljubcowa (Ukraina) 2:6, 6:1, 6:0

ćwierćfinał gry podwójnej:
Petra Cetkovská (Czechy, 4) / Eva Hrdinová (Czechy, 4) - Paula Kania (Polska) / Magda Linette (Polska) 6:3, 6:4

Karolina Kosińska (Polska, 1) / Agnes Szatmari (Rumunia, 1) - Tetjana Arefjewa (Ukraina) / Anastazja Litowczenko (Ukraina) 6:4, 6:3

Elena Bogdan (Rumunia) / Elica Kostowa (Bułgaria) - Katarzyna Piter (Polska) / Barbara Sobaszkiewicz (Polska) 3:6, 7:6(4), 10-5

MĘŻCZYŹNI

Gliwice (Polska), 10 tys. dol., kort ziemny:

1/8 finału gry pojedynczej:
Jerzy Janowicz (Polska, 2) - Nikołaj Fidirko (Białoruś) 6:1, 5:7, 6:0
Erik Chvojka (Kanada) - Dawid Olejniczak (Polska, 7) 7:5, 2:6, 6:4
Adam Chadaj (Polska) - Paweł Katliarow (Białoruś) 6:4, 6:4
Błażej Koniusz (Polska) - Jan Kuncik (Czechy, Q) 6:2, 6:4

ćwierćfinał gry podwójnej:
Marcin Gawron (Polska, 2) / Andrzej Kapaś (Polska, 2) - Dmitrij Żyrmont (Białoruś) / Dovydas Sakinis (Łotwa) 6:1, 6:4

Błażej Koniusz (Polska, 3) / Grzegorz Panfil (Polska, 3) - Jakub Jastrzębski (Polska) / Michał Sekuła (Polska) 6:2, 6:1

Nikołaj Fidirko (Białoruś, 4) / Andriej Wasilewskij (Białoruś, 4) - Marek Mrozek (Polska) / Dawid Piątkowski (Polska) 6:4, 7:6(4)

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL