Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Schnyder zadłużona na 380 tys. franków

Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak
Ciekawe czy w szwajcarskich bankach także klienci stosują się do słynnej tamtejszej zasady o bezpieczeństwie finansowym. Jakby nie było, Patty Schnyder, najlepsza szwajcarska tenisistka, musi zwrócić niemal 380 tys. franków.

Na długi składają się kredyty zaciągnięte poprzez karty kredytowe, którymi już zajęły się firmy windykacyjne. Schnyder (przez 16 lat powoli kończącej się kariery zarobiła za same wyniki ponad 10 mln dolarów, w 2005 roku była siódmą rakietą świata) zalega też z podatkami. Wszystko ujawnił na łamach kolorowego pisma "Blick" anonimowy przedstawiciel jednego z kredytodawców.

Według innego specjalisty od finansów Schnyder wraz z mężem mogła próbować przeprowadzić się do Niemiec. Oficjalnie ulokowani są w małej miejscowości Bäch w kantonie Schwyz. Oprócz tego, ma do nich należeć chatka w Isenbüttel pod Wolfsburgiem (Niemcy) i poddasze domu w drogiej dzielnicy Berlina. W dokumentach pojawiają się także udziały w hotelu w Portugalii i szybka łódź zwodowana na Jeziorze Zuryskim.

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL